Özcan Deniz'in Yeni Dizisi Seni Çok Bekledim Oyuncuları ve Konusu

Başrollerinde Özcan Deniz ile İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı ve Star’da yayınlanacak olan Seni Çok Bekledim dizisinin çekimleri başladı. 

 

 Yeni Dizisi Seni Çok Bekledim

İStanbullu Gelin dizisindeki başarılı performansı ile oyunculuktaki başarısını iyice kanıtlayan Özcan Deniz bir buçuk yıllık bir aradan sonra yeniden dizi setlerine döndü. Özcan Deniz'in  başrolde yer aldığı Seni Çok Bekledim dizisinin kadın başrol oyuncusu ise İrem Helvacıoğlu oldu.
Helvacıoğlu geçtiğimiz yıl ATV'de ekrana gelen Sen Anlat Karadeniz dizisi ile büyük başarı elde etmiş ve muhteşem oyunculuğu ile izleyicileri ekrana kilitlemişti.

Skala Yapım ve Dnz Film’in ortak yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Şahin Altuğ üstleniyor.

 Dizide Özcan Deniz; ailesinden uzak, tek başına bir hayat kurmuş, iş adamı ‘Kadir’ karakterine hayat verirken, İrem Helvacıoğlu babasız büyümüş ve kendi ayakları üzerinde durmuş, fotoğrafçı ‘Ayliz’ karakteri ile seyirci karşısına çıkacak.

Yıllar boyunca birbirine teğet geçen Kadir ve Ayliz, birbirlerinin hayatına umulmadık bir anda girecek ve birlikte inanılmaz bir mucizeye tanıklık edecekler.

İşte Seni Çok Bekledim dizisinde yer alan diğer oyuncular. Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç ve Ahmet Mekin gibi usta isimler yer alıyor.   
Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.