Mucize Doktor’dan Bir Ayrılık Haberi Daha!

Mucize Doktor dizisinde üst üste şoke eden gelişmeler yaşanıyor. Özge Özder’in Mucize Doktor kadrosundan çıkarıldığının ortaya çıkmasının ardından bir ayrılık haberi  daha geldi.

Ünlü oyuncu Özge Özder, 28 bölüm boyuncu Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım karakteri ile yer almıştı. Oyuncu, başarılı performansı ile dikkat çekerken, ikinci sezon için büyük heyecan yaşıyordu.

Youtube kanalında dizideki rol arkadaşları Reha Özcan ve Merve Dizdar’ı konuk eden oyuncu, ekibi ne kadar çok sevdiğini ve ne kadar güzel bir aile olduklarını açıklamıştı.

Ancak Özge Özder’in  Mucize Doktor dizisinin kadrosundan çıkarılması şaşkınlık yarattı. Özge Özder bir an önce sete dönmek istediğini, arkadaşlarını çok özlediğini söylemişti.

Ani bir kararla kadrodan çıkarılan Özge Özder  sosyal medya hesabından “Canlarım, ulaşabildiğiniz her mecradan bana yazıyorsunuz ve bana kızıyorsunuz ama Mucize Doktor'un Kıvılcım ile ilgili aldığı karar benim kararım değil! Çıkan haberlerdeki “ayrıldı” başlığı çok yanıltıcı. Karar benim değil ve sizden çok daha fazla üzgünüm.. Sevgilerimle” diyerek hayranlarını teselli etmeye çalıştı.

Kıvılcım karakterine hayat veren Özge Özder ile birlikte Damla karakteri ile diziye katılan Merve Dizdar da kadrosunda çıkarıldı.

Merve Dizdar ve Özge Özder, dizinin kötü kadın karakterlerine hayat veriyordu. Oyuncular, bu roller nedeniyle sık sık sosyal medyada linç kampanyasına maruz kalmışlardı.

Temmuz ayının son haftasında yeniden çekimlere başlanacak olan Mucize Doktor kadrosunu yeni oyuncularla güçlendirmeyi hedeflerken diziden başka ayrılık yaşanıp yaşanmayacağı merak konusu oldu.
Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.