Yeni Başlayacak 2020 Yaz Dizileri

Gençliğim Eyvah Dizisi


ATV'nin komedi türündeki yeni dizisi Gençliğim Eyvah'ın çekimleri mayıs ayında İstanbul Beykoz Kundura Fabrikası’nda başladı.

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, Deniz Yılmaz'ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu, Ayhan Barış Başar ve Ünal Yeter'in kaleme aldığı, aşkların, büyük sırların, beceriksizce çevrilen entrikaların komedisini seyirciyle buluşturmaya hazırlanan "Gençliğim Eyvah" dizisi çok yakında atv ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Aynı semtin iki düşman kebapçısı Urfalı Bozoğlu ve Adanalı Asmalı Ailelerinin etrafında dönen aşk, sır ve entrika dolu hikayesini ekranlara taşımaya hazırlanan Gençliğim Eyvah diziside birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

İşte Gençliğim Eyvah dizisinin oyuncu kadrosu:  Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Elif Doğan, Burak Tozkoparan, Ekin Mert Daymaz, Erdem Kaynarca, Bahar Süer, Kemal Uçar, İpek Çiçek, Ecem Atalay, Beyti Engin

Sen Çal Kapımı Dizisi

Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturacağı ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı romantik komedi türündeki Sen Çal Kapımı güçlü oyuncu kadrosuyla çok yakında FOX izleyicisiyle buluşacak.

İşte Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncu kadrosu: Hande Erçel, Kerem Bürsin, Evrim Doğan, Bige Önal, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kenger, İlkyaz Arslan

Çekimlerinin Haziran’da İstanbul’da başlaması planlanan romantik komedide hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda, yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan ile karşı karşıya gelir. Serkan , Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

Çatı Katı Aşk Dizisi

Hercai dizisinin yapımcısı Mia Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği Çatı Katı Aşk dizisinin senaryosunu Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı yazarken Çatı Katı Aşk dizisinin yönetmeni ise ünlü yönetmen Barış Yöş olacak.

Çatı Katı Aşk’ın hikayesi, geniş ve sımsıcak bir aileye iki yabancı misafirin dahil olmasıyla başlıyor. Yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün oturduğu, treadmanını Barkın Şenüren’in yazdığı, senaryosu Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı’ya ait dizi, yaz ekranına damga vurmaya hazırlanıyor.

İşte Çatı Katı Aşk dizisinin oyuncu kadrosu: Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz


Bay Yanlış Dizisi

Yakında FOX izleyicisiyle buluşacak 'Bay Yanlış' dizisinin 1 Haziran'da sete çıkacağı öğrenildi. Aslı ve Banu Zengin'in yazdığı Deniz Yorulmazer'in ise yöneteceği dizinin 3. bölümü ise Bodrum ve Köyceğiz bölgesinde çekilecek.

İşte Çatı Katı Aşk dizisinin oyuncu kadrosu: Can Yaman Özge Gürel, Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu, Lale Başar, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Anıl Çelik, Feri Baycu Güler, Ece İrtem, Suat Sungur, Kimya Gökçe Aytaç, Taygun Sungar

Bay yanlış dizisinin konusu ise şöyle: Özgür,; zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan bir barmen olarak çalışmaktadır. Ezgi ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?


Yarım Kalan Aşklar Dizisi

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Bir Zamanlar Çukurova, Söz, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerin yapımcıları Timur Savcı ve Burak Sağyaşar ’ın gerçekleştirdiği , Yarım Kalan Aşklar, yakında ekranda olacak.


Çekimleri Haziran ayı içinde başlayacak olan “Yarım Kalan Aşklar”, geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybedip sürpriz birinin bedeninde dünyaya geri dönen Ozan’ın hikayesini anlatıyor.

Yarım Kalan Aşklar’ın yönetmen koltuğunda Umur Turagay yer alırken, senaristliğini  Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur üstleniyor. BluTV'de yayınlanacak olan dizinin başrollerinde ise Burak Deniz ile Dilan Çiçek Deniz var.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.