Dizilerden Son Son Gelimeler!

Öğretmen dizisinin çekim tarihi belli oldu. İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin ve Şerif Erol'un rol aldığı dizinin ekibi yeni bir değişiklik olmazsa 27 Mayıs'ta çekimlere başlayacak.

Fox TV'nin yeni dizisi Baraj'ın da Öğretmen dizisiyle aynı tarihte yani 27 Mayıs'ta sete çıkması planlanıyor.

Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma'nın çekimlerine mayıs sonunda başlanıp  3 bölüm sonra sezon finali yapacağı konuşuluyordu. Ama salgın tedbirlerinin devam etmesi yüzünde henüz net bir karar alınmadığı öğrenildi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul dizisi, koronavirüs salgını nedeniyle bir süredir çekilemiyor. Dizinin yapımcı firması Avşar Film, yurt dışı satışlarını da düşünerek 40. bölümde Zalim İstanbul’u bitirmek istiyor.

36 bölüm yayınlandığı için geriye 4 bölümün çekilmesi gerekiyor. yapımcı Şükrü Avşar, bayram sonrasında dizinin yeniden çekimlerinin başlamasını planlıyor. Fikret Kuşkan, Mine Tugay, Deniz Uğur gibi usta isimlerin yanı sıra; Bahar Şahir, Berker Güven, Ozan Dolunay gibi genç isimler dizinin kadrosunda bulunuyor. Zalim İstanbul oyuncuları Mayıs sonu veya Haziran ayının başında toplanıp çekimlere başlayacak.

Zümrüdüanka’nın çekimlerine ne zaman devam edileceği bir süredir merak ediliyordu. Mayıs ayının içinde hayatın yeniden normale dönmeye başlayacağına yönelik işaretler gelince Pastel Film de Ramazan bayramı sonrası için planlama yaptı.

Ancak henüz net karar verilmedi. Zümrüdüanka’nın yapımcıları Yaşar İrvül ile Efe İrvül, sette çalışmaların başlaması için son kararı bu hafta içinde alacak. Beklentiler Haziran ayı başında dizinin Ürgüp’teki çekimlerinin başlaması yönünde.

Koronavirüs dizi sektörünü de vurdu. ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Hercai zorunlu olarak sezon finali yaptı. Mia Yapım imzalı Hercai'nin son olarak 38. bölümü yayınlanmıştı. Korona virüs salgını nedeniyle dizinin ekibi İstanbul'a dönmüş, seyahat yasağı kararı çıkınca da Mardin'de kalan 3 oyuncu izin alarak İstanbul'a dönebilmişti.

ATV'nin reyting rekorları kıran dizisinin yeni bölümlerinin yeni sezonda ekrana geleceği öğrenildi. Öte yandan Barış Yöş'ün yönettiği dizinin kadrosuna yeni bir yakışıklı oyuncu daha katılacak. Adana'da çekilen Bir Zamanlar Çukurova dizisi de tıpkı Hercai gibi son yayınlanan bölümüyle sezonu kapattı.
Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.