Öğretmen Oyuncuları Gerçek Sevgilileri ve Eşleri

İlker Kaleli

Poyraz Karayel dizisinde birlikte rol alan ve Üç buçuk yıl ilişki yaşayan Burçin Terzioğlu ile İlker Kaleli sessiz sedasız ayrılmıştı.

Ayrılığın Kaleli’nin tükenmişlik sendromu yaşaması sebebiyle gerçekleştiği de öne sürülmüştü. Zaman zaman ikilinin barışrığı haberleri çıksa da bu haberler hiç doğrulanmadı.

Bilindiği kadarı ile İlker Kareli'nin şu sıralar bir ilişkisi yok.

Ceren Moray

Ceren Moray 2017 yılında Fransız sevgilisi Nico Burn ile Bodrum'da nikah masasına oturdu. Öğretmen dizisiyle setlere dönen Moray, eşi ile Bercelona'da tanışmılar. Yaklaşık üç yıldır evli olan çiftin henüz bir çocuğu yok.


afra saraçoğlu

Oyuncu Afra Saraçoğlu, aynı filmde rol aldığı Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşıyor. Çift, birlikteliklerinin 1. yılını sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla kutlamıştı. Aynı takımı tutan çift sık sık Fenerbahçe'nin maçlarına giderek birlikte fotoğraf paylaşıyor.

Serhat Kılıç

Bir dönem güzel oyuncu Açelya Topaloğlu ile aşk yaşayan Serhat Kılıç'ın şu sıralar bir sevgilisi olup olmadığı bilinmiyor.

Serkan Keskin

Cingöz Recai filminde birlikte rol alan oyuncu Serkan Keskin ve Meriç Aral yaklaşık iki yıldır birlikteler. Gözlerden uzak yaşamayı seven çift yine de magazincilere yakalanmaktan kurtulamıyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.