Öğretmen Dizisi Oyuncuları Kimler ve Konusu Nedir?

 

Öğretmen Dizisi Yakında Fox Tv Ekranlarında Olacak. Öğretmen Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu Hakkında Detaylar Yazımızda!

Öğretmen dizisi gençleri konu alan iddalı bir yapım olacak gibi görünüyor.
Uzun süredir ekranlarda gençlere hitap edebilen dizi görememiştik.
Öğretmen dizisi bu yüzden önemli bir işe imza atacak.
Dizide  günümüzde sıkça karşılaşılan öğrencilerin karıştığı şiddet olayları konu alınarak sosyal mesajlar verilmeye çalışacak.
Öğretmen dizisinde idealist bir öğretmen olan Akif'in, öğrencilerin çevrelerine ve arkadşlarına olan sorumsuzca zorba davranışlarına karşı onları değiştirmek için verdiği mücadeleyi izleceğiz.

Akif öğrencilere ulaşmak için klasik yöntemlerden sonuç alamayınca onlarla farklı bir biçimde iletişim kurmaya çalışacak ve tabiri caizse onların anladığı dilden konuşacak.
Dizinin yayınlanan ilk fragmanında öğrencilerin değişmesi ve kendilerini düzeltmeleri için yalvaran bir öğretmen figürü varken 2. fragmanda ise tam tersi öğrencileri kaba kuvvetle sınıfta tutan ve adeta rehin alan zorba bir öğretmen görülüyor. Ayrıca fragmandaki okulda yaşanan patlama sahnesi ise izleyicileri dizi hakkında daha da meraklandırdı.

Yapımcılığını Medya yapım ve MF yapımın paylaştığı Öğretmen dizisinin yönetmenliğini ise Koray Kerimoğlu üstleniyor.  Ocak ayında İstanbulda çekimlerine başlanan dizinin mart ayında içerisinde ekranlara gelmesi bekleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosu ise usta isimleri bir araya getirmiş. Öğretmen  dizisinin başrollerini İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin ve Şerif Erol paylaşıyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.