Kardeş Olan 20 Oyuncu - ŞOK OLACAKSINIZ!

Kardeş olan 20 ünlüyü sizler için derledik. Bazılarının kardeş olduğunu biz bile yeni öğrendik. Siz de kardeş olduklarını öğrendiğinizde çok şaşıracaksınız.

Özge Özberk - Özgür Özberk

Yıllardır ekranlarda olan abi kardeş N'apcaz Şimdi isimli sinema filminde birlikte çalışmışlardı. Filmin başrolünde Özge Özberk yer alırken yönetmen koltuğunda ise abisi Özgür Özberk oturuyordu.

Zeynep Beşerler - Derya Beşerler

Ablası kadar ünlü olmasa da Derya Beşerler de Bir Çocuk Sevdim, Aşk Emek İster, Ufak Tefek Cinayetler ve Kuzgun gibi dizilerde rol almıştır.


Açelya Elmas - Naz Elmas

Açelya Elmas Ruhsar ve Deli Yürek gibi efsane dizilerin yanı sıra Karagül dizisinde de rol almıştı. Pek çok dizide rol alan Naz Elmas ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor.


Esra Akkaya - Sarp Akkaya

Kardeş olduklarına en çok şaşıracağınız kişiler ise hiç şüphesiz Esra Akkaya ve Sarp Akkaya ikilisi. Esra Akkaya Mahallenin Muhtarları dizisindeki Şirin karakteri ile hafızalara kazınmıştı. Sarp Akkaya ise Evli ve Öfkeli, Kurlar Vadisi, Suskunlar ve Muhteşem Yüzyıl gibi pek çok dizide rol aldı.

Ahu Türkpençe - Gözde Türkpençe

Son olarak Dağ filminde rol alan ablası Ahu Türkpençe kadar tanınmasa da Gözde Türkpençe de Şöhret Okulu, Ulan İstanbul, Cesur ve Güzel gibi dizilerde rol aldı.
İsmail Ege Şaşmaz - Aytaç Şaşmaz

Güneşi Beklerken dizisi ile ünlenen Ege Şaşmaz son olarak Mehmetçik Kut'ül Amare dizisinde rol almıştı. Söz dizisindeki Çaylak karakteri ile büyük beğeni toplayan Aytaç Şaşmaz ise Hekimoğlu dizisi ile yola devam ediyor.


Hande Soral - Bensu Soral

Ablası kadar oyunculuk deneyimi olmasa da Bensu Soral ablasını geride bırakmış durumda. Güzel oyuncu dizi oyunculuğunun yanı sıra ünlü markaların reklam filmlerinde de rol alıyor.

Gürkan Uygun - Volkan Uygun

Abisinin izinden giden Volkan Uygun Söz dizisinin yanı sıra Kurtlar Vadisi dizisinde de rol almıştı. Abi kardeş son olarak Payirat Abdülhamid dizisinde birlikte rol almıştı.

Ahmet Uğurlu - Mustafa Uğurlu

Pek çok kişi abi kardeşi karıştırıp ikisinin tek kişi olduğunu sansa da Uğurlu kardeşler usta oyunculukları ile pek çok dizi ve sinema filminde rol almıştır.

Gözde Kocaoğlu - Rıza Kocaoğlu

Abisi kadar tanınmayan Gözde Kocaoğlu Yerden Yüksek, Fatmagülün Suçu Ne, ve Aşk Laftan Anlamaz gibi dizilerde rol almıştır.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.