2020 Mart Ayında Başlayacak Yeni Diziler

 Çok yakında ekrana gelmeye hazırlanan beş yeni diziyi sizler için derledik.

Hizmetçiler Dizisi

Hizmetçiler dizisi Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. İşte, Hizmetçiler dizisinin konusu ve oyuncuları…

Seçkin Özdemir ve Deniz Baysal'ın yer aldığı Hizmetçiler dizisi geniş kadrosu ve sıradışı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Küçük bir kasabada kendi halinde yaşayan Ela’nın hayatı İstanbul’un ünlü ailelerinden Atahanlıların torunlarının kaçırılmasıyla bir günde tümden değişir. Onu lüks bir sitenin kapısına getiren gerçeğin peşinden sürüklenirken hayat ona bu kez bambaşka bir oyun oynar.

Adına Cennet Konakları denen bu lüks sitede artık bir hizmetçidir. Birbirinden farklı zengin  hayatları tanıdıkça herkesin gerçek yüzlerini de görmeye başlar. Üstelik tıpkı zenginler gibi onların evlerinde çalışan hizmetçilerin de sırları vardır.

Saklanan sırların ucu Atahanlıların kayıp hizmetçisine dayandığında Ela burada yaşayan hiç kimsenin masum olmadığını anlar. Hacer, Atiye ve Çiçek de yaşananların birer parçasıdır.  Çünkü bu sitede hizmetçiler sadece evleri değil, patronlarının sakladığı “kirli” çamaşırları da temizlemektedir. İşin aslı Cennet Konakları’nda hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Hizmetçiler dizisi çok yakında Kanal D ekranlarında olacak.

OYUNCULAR

Deniz Baysal Yurtcu (Ela), Algı Eke (Atiye), Selen Domaç (Hacer), Aleyna Solaker (Çiçek), Yiğit Kirazcı (Aras), Seçkin Özdemir (Yiğit)  Ayşenil Şamlıoğlu (Nimet), Gamze Karaduman (Demet), Nilay Erdönmez (Gülseren), Neslihan Arslan (Neslihan), Gökhan Soylu (Selim), Hazal Benli (Aslı), Servet Pandur (Belkıs), Emre Akkuş (Armağan), Cansu Fırıncı (Yaşar), Özer Arslan (Osman)


Gel Dese Aşk Dizisi

Yapımcılığını Osman Sınav'ın yaptığı Gel Dese Aşk, güçlü kadrosuyla dikkatleri üzerine çekiyor.Başrollerini Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu ve İlayda Çevik'in aldığı Gel Dese Aşk ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik.


 Usta yönetmen Osman Sınav'ın 10 yıl önce yazdığı hikayeden yola çıkılarak hazırlanan dizi, gerek senaryosu gerekse oyuncularıyla izleyiciyi şimdiden meraklandırdı.

Dizi, görevleri ve istekleri arasında sıkışan, mutsuzluklarını, suskunluklarının arkasında büyüten insanların hikayesini ele alıyor. Dizi, yaralandıkları yerden yaralayan, kırgınlıkların üstünde ayakta durmaya çalışan 20 yıldır evli bir çiftin, aşkı yeniden buluş hikâyesini seyirciyle buluşturacak. Çünkü kimse sınanmadığı Aşk'ın masumu değildir. Yapımcılığını Sinegraf'ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Murat Onbul'un ve Aslı Kahraman'ın oturduğu, senaryosu Rahşan Çiğdem İnan'a ait olan "Gel Dese Aşk", atv ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Erkan Petekkaya,
Şebnem Bozoklu
İlayda Çevik
Erkan Petekkaya
Öykü Gürman
Ertan Saban,
Altan Gördüm
Mehmet Atay
Uğur çAVUŞOĞLU
Tuğçu Ersoy
Aslıhan Malbora
Yiğit Koçak
Selim Gürata
Ayşe Defne Piriçci

Öğretmen Dizisi

FOX TV'nin yeni dizilerinden biri olan ve 4 Mart Çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekranlara gelecek Öğretmen dizisinin 1. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen dizi ile ilgili vatandaşların merak ettiği Öğretmen dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler sorularının cevaplarını haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz...

ÖĞRETMEN DİZİSİ KONUSU NE?

Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir “insanlık dersi” vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır.

Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; “12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?”

Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek!

Çocuklara ve hatta tüm ülkeye “iyi insan” olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Öğretmen’i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkına varıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır.

Baraj  Dizisi

FOX TV ekranlarının yeni dizisi Baraj'ın oyuncularının kim olduğu ve ne zaman başlayacağı diziseverler tarafından merak ediliyor. Peki Baraj ne zaman başlayacak? Baraj oyuncuları kimler?

Türkan Şoray’ın 1977 yılında oynadığı Baraj isimli sinema filminden esinlenerek hazırlanacak Baraj dizisinin yönetmeliğini ve senaryosunu Hasan Tolga Pusat'ın üstleniyor FOX TV'de başlayacak olan dizinin başrollerini Biran Damla Yılmaz ve Burak Yörük paylaşıyor.

Baraj dizisinin konusu ise şöyle: Nazım, bir baraj inşaatında çalışan bir usta başıdır. Genç adam gönlünü mektup aracılığıyla iletişim kurduğui genelevde çalışan Aysel'e kaptırır. Ancak kendisini tanıtmaktan çekinen Neazım, iş arkadaşı Orhan'ı kendisi gibi gösterir. Bir gün Aysel'in inşaata gelmesi, işlerin karışmasına neden olur.

BARAJ DİZİSİ OYUNCULARI

Biran Damla Yılmaz (Aysel)
Feyyaz Duman (Nazım)
Burak Yörük (Kadir)
Sumru Yavrucuk (Zerrin)
Tuna Orhan (Ekrem)
Sait Genay (Orhan)
Mesut Yılmaz (İsmet)
İhsan İlhan (Yaşar)
İman Casablanca (Ümran)
Batuhan Yüzgüleç (İbrahim)
Şamil Kafkas (Halil)ç
Şamil Kafkas

FOX TV ekranlarının yeni dizisi Baraj'ın henüz ne zaman başlayacağı hakkında bir açıklama yapılmadı.


Hay Sultan Dizisi


TRT birbirinden önemli tarihi projelerini izleyici karşısına çıkarmaya devam ediyor.

Abdülkadir Geylani’nin hayatını anlatacak "Hay Sultan" dizisi yakında TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

İslam tarihinin önemli isimlerden biri olan tasavvuf alimi Abdülkadir Geylani, usta oyuncu Çetin Tekindor tarafından canlandırılacak.

Toplumsal meselelerle yakından ilgilenen ve konumunu önemseyen her olaya dahil olup barış çağrısı yapan Geylani’nin hikayesi, seyirciyi derinden etkileyecek içerikte bir yapım.

Yapımcılığı Emre Konuk’a ait dizinin yönetmen koltuğunda Sedat İnci otururken, senaryo ise İsa Yıldız imzası taşıyor.

Çekimleri geçtiğimiz gün başlayan Hay Sultan, tarikat hırkasının miskinlere değil alimlere yakıştığı, dervişlerin hurafelerle değil bizatihi hayatın gerçeklerini kabul ederek yaşadığı ve ilimleri ile medeniyetleri şekillendirdiklerini anlatacak.


Duayen oyuncu Çetin Tekindor’un yanı sıra Hay Sultan’ın zengin bir oyuncu kadrosu var. Dizide, Eşref’i Kerem Arslanoğlu, Mansur’u Kevork Malikyan, Sofya’yı Gülper Özdemir ve Molla Faysal’ı Cemal Toktaş canlandıracak.

Geylani Hazretlerinin tasavvufa ulaşma yolunda yaptığı mihmandarlığın anlatıldığı Hay Sultan, yakında TRT 1 ekranlarında olacak.Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.