Sefirin Kızı Oyuncuları Gerçek Eşleri ve Sevgilileri


Sefirin Kızı dizisinde Sancar karakterini canlandıra Engin Akyürek sır gibi sakladığı bir sevgilisi var. Posta gazetesinde yer alan habere göre, Özel hayatını objektiflerden uzak yaşamaya özen gösteren Engin Akyürek'in, bir yıldır moda tasarımcısı Nevbahar Doyuran ile birlikte olduğu iddia edildi.


Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterini canlandıran Neslihan Atagül ünlü oyuncu Kadir Doğulu ile evlidir.  2013 yılında ekran gelen Fatih Harbiye dizisinde birlikte rol alan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu ile yaklaşık üç yıl süren bir flörtün ardından 2017 yılında dünya evine girmişti.


Sefirin Kızı dizisinde Sancar'ın sadıcını canlandıran Uraz Kaygılaroğlu, kendisi gibi oyuncu olan Melis İşiten ile 2014 yılında nikah masasına oturmuştu. 2016 yılında bir kız çocukları olan çift herkesi şok eden bir kararla geçtiğimiz aylarda boşanmıştı.

Sefirin Kızı dizisinde Yahya karakterini canlanıran Doğukan Polat'ın bilindiği kadarı ile bir sevgilisi yok.

 Sefirin Kızı dizisinde Nare'nin babasını canlandıracak Erdal Küçükkömürcü gazeteci Aslı Küçükkömürcü ile evli ve çiftin bir de erkek çocuğu var.

 Sefirin Kızı dizisinde Akın karakterini canlandıracak Erhan Alpay 6 Haziran 2017 yılında Arzu Alpay ile evlendi. Çiftin Evrim adında bir erkek çocukları bulunmaktadır.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.