YENİ DİZİ - Ferhat İle Şirin Oyuncuları - Cansu Dere, Tolga Sarıtaş, Leyla Tanlar

Fox TV'nin yeni dizisi Ferhat İle Şirin'in oyuncu kadrosu belli oldu.  


Ferhat İle Şirin Oyuncuları - Cansu Dere, Tolga Sarıtaş, Leyla Tanlar


Tolga Sarıtaş: 30 Mayıs 1991'de İstanbul'da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Ferhat İle Şirin dizisinde Farhat karakterini canlandıracak.
Tolga Sarıtaş son olarak Star TV'de ekrana gelen ve reyting rekorlerı kıran Söz dizisinde Yavuz karakterini canlandırmıştı.

Cansu Dere:
14 Ekim 1980 yılında Ankara'da dünyaya gelen güzel oyuncu uzun bir aradan sonra Banu karakteri ile izleyici karşsına çıkacak.
Cansu Dere son olarak Star TV'de ekrana gelen Anne dizisinde rol almıştı. Ayrıca internet üzerinden yayınlanan  Şahsiyet  isimli dizide de boy göstermişti.

Leyla Tanlar: 13 Aralık 1997 yılında İstanbul'da dünyaya gelen 21 yaşındaki oyuncu Ferhat İle Şirin dizisinde Şirin karakterini canlandıracak. Paramparça dizisi ile yıldızı parlayan Leyla Tanlar  Mehmed: Bir Cihan Fatihi ve Şahin Tepesi dizilerinde de rol almıştı.

Yıldıray Şahinler: 7 Şubat 1968 İstanbul'da dünyaya gelen deneyimli oyuncu ilk olrak 1989 yılında Ayaşlı ve Kiracıları isimli dizide rol almıştır. İçerde dizisindeki Alyanak karakteri ile kariyerinin zirvesine çıkan Yıldıray Şahinler son olarak Star TV'De ekrana gelen Ufak Tefek Cinayetleri dizisinde rol aldı.


Ushan Çakır: 23 Mayıs 1984 yılında İZmir'de dünyaya gelen Çakır ilk olrak 2003 yılında ekrana gelen Bir İstanbul Masalı dizisi ile izleyici karşısına çıkmıştı. Leyla ile Mecnun, 20 Dakika, Ufak Tefek Cinayetler gibi dizilerde rol alan oyuncu son olarak Avlu dizisinde rol almıştı.

Emel Çölgeçen: 9 Temmuz 1976 yılında İstanbul'da dünyaya gelen güzel oyuncu 1994 yılında başladığı oyunculuk kariyerine pek çok dizi sığdırdı. Aliye, Arka Sokaklar ve Geniş Aile gibi pek çok dizide rol alan Çölgeçen Poyraz Karayel dizisindeki Sema karakteri ile hafızalarda yer etti.

Şehsuvar Aktaş:  1 Ocak 1964 yılında Ankara'da doğan deneyimli oyuncu son olrak geçen yıl TRT'de ekrana gelen Halka dizisinde rol almıştı. Şehsuvar Aktaş, Benim Annem Bir Melek, Avrupa Yakası ve Kocamın Ailesi gibi sevilen dizilerde rol almıştı.

Işıl Yücesoy: 2 Ekim 1945 yılında Kirklareli'de dünyaya gelen usta oyuncu pek çok Yeşilçam filminin yanı sıra Çemberimde Gül Oya, Yer Gök Aşk, Kara Para Aşk ve Aşk ve Mavi gibi sevilen dizilerde de rol almıştı.

-Tolga Sarıtaş

-Leyla Tanlar

-Cansu Dere

-Yıldıray Şahinler

-Ushan Çakır

-Emel Çölgeçen

-Şehsuvar Aktaş

 -Işıl Yücesoy

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.