Sefirin Kızı Oyuncuları

Star Tv’nin yeni sezondaki iddialı projelerinden Sefirin Kızı’nın Muğla’da başlayan çekimleri Balkanlar’ın yeni gözdesi Montenegro’da devam ediyor.

Dizide Engin Akyürek ve Neslihan Atagül, geçmişte büyük bir aşık yaşayan Sancar ve Nare'yi canlandırıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Sakarya Fırat, Güllerin Savaşı ve son olarak da Sen Anlat Karadeniz'de görev yapan Emre Kabakuşak oturuyor.

Dizinin senaryosunu ise Sen Anlat Karadeniz dizisinde başarılı bir iş çıkaran Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem ikilisi kaleme alıyor.

Engin Akyürek: 1981 Ankara doğumlu olan yakışıklı oyuncu Ankara Üniversitesinde lisans eğitimi aldı. İlk olarak bir komedi yarışmasında ekran karşısına çıkan Akyürek Yabancı Damat, Fatmagül’ün Suçu Ne? ve Kara Para Aşk dizilerinde rol almıştır. Son olarak 2016 yılında Ölene Kadar dizisi ile istediği başarıyı yakalayamayınca ekranlara uzun bir ara vermiti. Üç yıllık aradan sonra ekranalra dönen yakışıklı oyuncu Sefirin kızı dizisinde Sancar karakterini canlandıracak.

Neslihan Atagül 1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelen güzel oyuncu Sefirin kızı dizsinde Nare karakterini canlandıracak. Güzel oyuncu ilk olarak Yaprak Dökümü dizisinde yer almıştı. Karasevda dizisindeki başarılı performansı ile dünya çapında bir üne kavuşan Atagül uzun bir aradan sonra ekranalara dönüyor.

Erdal Küçükkömürcü deneyimli oyuncu 1958 Ankara doğumludur. Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Davut Özsoy karakterine hayat vermiştir.  usta oyuncu Sefirin kızı dizisinde Neslihan Atagül'ün babasını canlandıracak.

Gonca Cilasun 1966 doğumludur ve Ankara Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Özellikle Gülizar dizisinde hayat verdiği Muazzez karakteri ile çok sevilmiştir.

Tülin Yazkan 26 mayıs 1991 de İstanbul’da doğmuştur. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan güzel oyuncu 28 yaşındadır. Yılanların Öcü dizisi ile oyunculuğa başlayan Tülin Yazkan daha sonra Yaz’ın Öyküsü ve Bodrum masalı dizilerinde de kendine yer almıştı.

Analar Ve Anneler ve Kara Sevda dizilerine rol alarak dikkat çekmeyi başaran Erhan Alpay, Sefirin Kızı dizisi kadrosuna dahil oldu. Yakışıklı oyuncu Sefir’in Kızı dizisinde Akın karakterine hayat verecek.

Uraz Kaygılaroğlu: En Son Babalar Duyar ve Masum Değiliz dizilerinde yer alan Uraz Kaygılaroğlu uzun bir dönem dizi tutturamamış en son Trt 1 de yayınlanan Ege’nin Hamsisi dizisinde rol almıştı.

Ömrüm Nur Çamçakallı: Çocuk oyuncunucu Ömrüm Nur Çamçakallı bu yıl yer aldığı Canevim dizisinde hayat verdiği Minik Ayşe karakteri ile dikkatleri üzerine çekmişti.
3 Mayıs 2010'da İstanbul'da dünyaya gelen minik oyuncu Kırgın Çiçekler ve No301 dizilerinde de  rol almıştı.

İlayda Ildır: 1996 doğumlu olan İlayda Ildır  Yeditepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Söz dizisinde Nazlı karakteri başarılı bir performansa imza atan güzel oyuncu Sefirin Kızı dizisi ile ekranlara geri dönüyor.

Hivda Zizan Alp 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Hivda Zizan Alp son olarak Yeşil Deniz ve Fi dizilerinde boy göstermiştir.

Söz dizisinde hayat verdiği Aşık karakteri ile tanınan Doğukan Polat, Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.