'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a üç büyük transfer!

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, beşinci sezonuna üç büyük transferle giriyor.

Başrollerini Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Sabina Toziya gibi ünlü isimlerin paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, yeni sezona bomba transferlerle merhaba diyor. 5. sezon çekimlerine sayılı günler kala, kadrosuna 3 büyük oyuncu katıldı.


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna katılan ilk isim Yeşilçam’ın efsane ismi Selda Alkor oldu. Usta oyuncu Bir Annenin Gözyaşları, Bir Şarkısın Sen ve  Kartallar Yüksek Uçar gibi efsane filmlerin yanı sıra  Çemberimde Gül Oya, Yanık Koza  ve Parmaklıklar Ardında gibi sevilen dizilerde de rol aldı.

Yeşilçam’ın efsane isimlerinden Selda Alkor’un yanı sıra, dizinin kadrosuna güzel oyuncu Naz Elmas da dahil oldu. Son olarak Bahtiyar Ölmez dizisinde rol alan güzel oyuncu Kördüğüm, Böyle Bitmesin ve Doktorlar gibi pek çok sevilen dizide rol aldı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna katılan son isim ise Burak Sergen oldu. Kara Sevda ve Çukur dizilerindeki rolleri ile ikinci baharını yaşayan usta oyuncu son olarak TRT 1'de ekrana gelen Halka dizisinde rol aldı.

Yeni sezona sürpriz karakterlerle diziseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yine adından söz ettirecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezon tarihi ve fragmanı, hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.