Çağatay Ulusoy'un Netflix Dizisinin Çekimleri Başladı!

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Netflix'in ilk Türk dizisinin çekimleri başladı. Binnur Karaevli tarafından hayata geçirilen ve bir süper kahraman hikayesini anlatan 10 bölümlük dizi yakında izleyicilere sunulacak.

Fantastik drama türündeki yapımın kamera arkasında son yıllarda yıldızı parlayan yönetmen Can Evrenol ve Ailecek Şaşkınız ile Unutursam Fısılda gibi filmlerde imzası bulunan ödüllü görüntü yönetmeni Gökhan Tiryaki bulunuyor.

Dizi, tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrendikten sonra tüm dünyası altüst olan Hakan'ın serüvenini anlatıyor.

Hikayenin başında Doğu ve Batı'nın birleştiği 15 milyonluk şehirde sıradan bir genç olarak hayatını sürdüren Hakan kahraman olmaktan çok uzaktır.

Ancak şehrinin tarihten gelen gizemli ölümsüzlerin tehdidi altında olduğunu öğrendiğinde Hakan'nın onları durdurmaktan başka çaresi kalmaz.

Hem henüz hazır olmadığı hem de kabul etmek istemediği bir görevle karşı karşıya olan Hakan, kaderindeki son muhafız olma vazifesini yerine getirebilecek mi?

Çağatay Ulusoy'un İstanbul'un son muhafızı Hakan’ı canlandırdığı dizide, Faysal rolünde Hakan’ın imrendiği başarılı bir iş adamı olarak Okan Yalabık’ı izleyeceğiz.

Ayça Ayşin Turan, Faysal’ın şirketlerinde yönetici olarak çalışan, aynı zamanda Hakan’ın ilgi duyduğu Leyla karakterini canlandırırken, Hakan'ın sırdaşı Zeynep'e Hazar Ergüçlü hayat verecek.

Çağatay Ulusoy
Ayça Ayşin Turan
Okan Yalabık
Hazar Ergüçlü
Mehmet Kurtuluş

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.