Ahu Yağtu Setlere Döndü! Kadın Dizisi Pırıl Kimdir?

Son haftalarda büyük çıkış yaparak salı akşamlarının en çok izlenen dizisi olmayı başaran Kadın'ın gelecek bölümlerinde izleyicileri büyük sürprizler bekliyor.

ilk bölümünden beri büyük merak konusu olan Sarp’ın ölümü ile ilgili sır perdesi 6 Şubat'ta ekrana gelecek olan 15. bölümde büyük oranda aralanmış olacak.

Sarp’ın yaşadığı 15. bölüm 2. tanıtımında ortaya çıktı. Yanında gizemli bir kadınla ortaya çıkan Sarp'in bundan sonra ne yapacağı ve yanındaki kadının kim olduğu merak konusu.

Sarp'in yanındaki gizemli kadının adının Pırıl olduğu dışında henüz bir bilgi yok. Diziye yeni dahil olan Pırıl karakterini güzel oyuncu Ahu Yağtu canlandıracak.


Ahu Yağtu, 11 Temmuz 1978 İzmir'de doğmuştur. Çocukluğu Karşıyaka'da geçti. Anne babası o küçükken ayrıldı. Sanat okulundan mezun oldu. 14 yaşında model olmaya karar verince İzmir'den İstanbul'a taşınmış.

iş hayatına 1993 yılında modellikle başladı, zaman içinde meslek hanesine oyunculuktan moda editörlüğüne ve stil danışmanlığına kadar birçok iş daha ekledi.

2001 yılında 90-60-90, Kampüsistan, Savcının Karısı, Komiser Nevzat, Kavak Yelleri, Aşk ve Ceza rol aldığı dizilerdir. 2010 yılında Bir Avuç Deniz isimli filminde oynamıştır.

Ahu Yağtu ünlü komedyen Cem Yılmaz ile 10 Mart 2012 tarihinde Pera Palas Otel'de evlendi. Kemal isimli bir çocukları olan çift 2013'ün son günlerinde boşanarak evliliklerini sonlandırdı.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.