Kanal D'nin Reytinglerde Çakılan Dizisi Final Yapıyor!

Meryem, Siyah Beyaz Aşk, Vatanım Sensin ve Kızlarım İçin gibi sevilen dizilerin ekrana geldiği Kanal D'de bir dizi daha final yaparak ekranlara veda ediyor. Son olarak İsimsizler dizi final yaparak hayranlarını üzmüştü. 

Başrollerinde Alişan ve Çağla Şikel'in yer aldığı Kanal D'nin yeni dizisi Dostlar Mahallesi erken final kararı aldı. Alişan, "Revize edilen 5. bölümü bekliyoruz" derken Çağla Şıkel ise "Reytingler iyi değil ama yapacak bir şey yok. Kısmet" yorumunu yapmıştı.

Ancak geçen cumartesi dizinin ekrana gelen 3. bölümünün reytingler 35. sırada yer alınca 4. bölümde final kararı alındı. İsimsizler dizisinin yerine başlayan Dostlar Mahallesi dizisi erken final yaparak büyük hayal kırıklığı yaşattı.


Sadece 4 bölüm süren Dostlar Mahallesi dizisinden geriye ise sette başlayan Alişan ve Buse Varol aşkı kaldı. Alişan ile Dostlar Mahallesi dizisindeki rol arkadaşı Buse Varol'un aşkı evliliğe doğru hızla ilerliyor.

 Alişan, sevgilisi Buse Varol ile çekildiği romantik selfie'yi sosyal medya hesabından paylaştı. Mutluluğu gözlerinden okunan 41 yaşındaki şarkıcı, Instagram'da yayınladığı fotoğrafa, "Hoşgeldin yanıma, hayatıma hoşgeldin" notunu düştü.

Tanışma hikayesini anlatan Alişan, "Dizi başlamadan 10 gün önce bir tanışma yemeği düzenlendi. Buse benim tam sağıma oturdu ve ilk görüşte çok beğendim. Hemen Çağla’ya söyledim. Ne güzel kız falan dedim.

Sonra Buse tesadüfen bir arkadaşıyla bizim kafeye gitmiş ve babam Buse’yi görüp beğenmiş. Babam da bana söyledi, oğlum ne güzel kız tanışsanıza siz dedi. Bende Buse’ye DM’den yürüyüp numarasını istedim" dedi.

Meryem, Siyah Beyaz Aşk, Vatanım Sensin, Kızlarım İçin, Arka Sokaklar, Gülizar, Çocuklar Duymasın,
Meryem final, Siyah Beyaz Aşk final, Vatanım Sensin final, Kızlarım İçin final, Arka Sokaklar final, Gülizar final, Çocuklar Duymasın final,

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.