İddialı Dizi Reytinglerde Çakıldı - İşte 10 Ocak Reyting Sonuçları

10 Ocak çarşambanın reyting sonuçları açıklandı. TRT 1'in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul rakiplerine büyük fark atarken Star TV'nin yeni dizisi Bababamın Günahları ise reytinglerde adeta çakıldı.


İşte 10 Ocak 2018 Reyting Sonuçları

TRT 1'in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 16.03'lük reyting oranı ile rakiplerine büyük fark atarak 1. oldu.

Diriliş Ertuğrul dizinin özet bölümü 9.47'lik reyting oranı elde ederek geceyi 2. sırada tamamladı.

TRT 1'de ekrana gelen ve Başbakan Binali Yıldırım'ın konuk olduğu Gönül Dağı programı 6.16'lık reyting oranı elde ederek geceyi 4. sırada tamamladı.

Kanal D'nin yeni sevilen Meryem 4.87'lik reyting oranı elde ederek bu hafta 6. sırada yer aldı.

Show TV'nin sevilen komedi programı Güldür Güldür Show 4.21'lik reyting oranı ile pek çok diziyi geride bırakarak 8. sırada yer aldı.

ATV'de gündüz kuşağında ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert 4.19'luk reyting oranı ile pek çok programı geride bırakarak 9. sırada yer aldı.

Fox TV'de ekrana gelen ve İlker Ayrık'ın sunduğu Yaparsın Aşkım yarışması 4.12'lik reyting oranı elde ederek bu hafta 10. sırada yer aldı.

Star TV'nin günlük dizisi Adını Sen Koy  3.71'lik reyting oranı elde ederek bu hafta 15. sırada yer aldı.

Star TV'nin yeni dizisi Babamın Günahları ise 2.81'lik reyting oranı elde ederek anca 23. sırada yer alabildi!

Başrollerinde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen'in yer aldığı Babamın Günahları ilk bölümünde adeta reytinglerde çakıldı. Diriliş Ertuğrul karşında büyük hüsran yaşayan Babamın Günahları dizisinin yükselişe geçemezse kısa sürede final yapması kaçınılmaz!


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.