Tutsak Dizisi Oyuncuları Kim? Konusu Ne? Gülper Özdemir, Pamir Pekin

Kanal D'nin yeni dizisi Tutsak’ın yönetmenliğini Serhan Şahin yaparken, senaryosunu ise Gürkan Tanyas kaleme alıyor. Tutsak dizisinin başrollerini Gülper Özdemir, Caner Şahin, Pamir Pekin ve Seray Gözler’in paylaşıyor.

Tutsak Dizisi Konusu Ne?


Dizi, geçmişte büyük bir trajedi yaşayan Elif adlı genç bir kadının hayata tutunma mücadelesini ekranlara taşıyacak. Elif karakterini genç oyuncu Gülper Özdemir canlandıracak.

Hayata umutla bakan, neşeli, masum, gururlu ve güzel bir genç kız olan Elif, ailesinin ölümüyle amcası tarafından kendisinden 30 yaş büyük bir adamla zorla evlendirilmiştir.

Gürhan Ailesi’nin karanlık sırlarını kullanarak aileye şantaj yapan Sadullah’ın ortadan kaybolmasıyla, Elif tamamen yabancı olduğu bir dünyada yapayalnız kalır.

Gürhan Ailesi’nin yanında şoförlük yapan Bahadır’ın ona uzattığı yardım eli, Elif’in bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmasına neden olur. Ailenin konağında çalışmaya başlayan Elif, çevresini saran sırlarla karşı karşıyadır.

Elif, tutsaklıktan kurtulabilmek için ayakları üzerinde durması gerektiğini kısa zamanda anlar. Aşkın, sadakatin, güvenin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu yolculukta, Elif her adımına dikkat etmek zorundadır.

Tutsak Dizisi Oyuncuları Kim?    Pamir Pekin - Kenan
    Gülper Özdemir - Elif
    Caner Şahin - Bahadır
    Ayda Aksel - Leman
    Seray Gözler - Sevim
    Özcan Varaylı - Enver
    Murat Balcı - Murat
    Yağmur Özbasmacı Mermer - Elmas
    Ceyda Kasabalı - Derin
    Güneş Emir - Bennu
    Çağdaş Tekin - Okan
    Mehmet Gürhan - Mehmet
    Mustafa Uzunyılmaz - Sadullah


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.