Seven Ne Yapmaz Oyunucları Kim, Konusu Ne, Nerede Çekiliyor?

ATV'nin yeni dizisi Seven Ne Yapmaz'ın çekimlerine başlandı. Yönetmenliğini Kertenkele, Kiralık Aşk ve Yüksek Sosyete gibi dizilerden tanıdığımız Metin Balekoğlu'nun yaptığı, yeni dizinin senaryosunu Bazı Filmler Yazı Grubu kaleme alıyor.

Seven Ne Yapmaz dizisinin başrollerinde Çilek Kokusu ve Hanım Köylü dizilerinden tanıdığımız Yusuf Çim ile İlişki Durumu: Karışık dizisiyle iyi bir çıkış yapan Seren Şirince yer alıyor.

Yusuf Çim, Seven Ne Yapmaz dizisinde zengin bir ailenin şımarık oğlu olan Ozan karakterini canlandıracak. Seren Şirince ise küçük bir kasabada annesiz babasız hayat mücadelesi veren Nazlı karakterini canlandıracak.

Seven Ne Yapmaz Oyuncuları Kim?


Yusuf Çim, Seren Şirince, Ecem Çalık, Serhat Parıl, Şeyla Halis, Sertan Erkaçan, Ferzan Hekimoğlu

Seven Ne Yapmaz Konusu Ne?


Ozan aile şirketinin başına geçmeyi beklerken yaptığı bir hatadan dolayı babası onu küçük bir kasabaya göndererek cezalandırır. Ozan istemeyerek gittiği kasabada Nazlı ile karşılaşır ve ondan çok etkilenir.

Nazlı da Ozan'ı görür görmez aşık olmuştur. Hayli heyecanlı başlayan tanışmaları giderek eğlenceli bir kovalamacaya dönüşür. Kasabada çıkan dedikolular üzerine ani bir kararla nikah masasına otururlar.

Ozan verdiği ani evlilik kararı ile paniğe kapılır ve İstanbul'dan gelen telefonla kimseye haber vermeden nikah gecesi Nazlı'yı da geride bırakarak İstanbul'a döner. Kasabaya rezil olan Nazlı da intikam almak için soluğu İstanbul'da alır.

 Seven Ne Yapmaz Nerede Çekiliyor?


Seven Ne Yapmaz dizisinin çekimlerine Karabük'ün Safranbolu ilçesinde başlandı. Dizinin ilk bölümleri orda çekildikten sonra çekimlere İsranbul'da devam edilecek.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.