İki Yalancı Dizisi Oyuncuları ve Konusu ve Nerede Çekiliyor?

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi İki Yalancı'nın çekimlerine Bodrum'da başlandı. Eğlenceli konusuyla yaz aylarına renk katacak olan İki Yalancı dizisi 5 Temmuz'da ekranlarda olacak.

Son olarak O  Hayat Benim dizisinde rol alan Keremcem kısa bir aradan sonra yeniden kamera karşısına geçti. Yakışıklı oyuncuya başrolde Yağmur Tanrısevsin eşlik edecek.

İki Yalancu Serkan Kim?


Keremcem İki Yalancı dizisinde evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan karakterini canlandıracak.

İki Yalancu Duygu Kim?Güneşi Beklerken ve Mayıs Kraliçesi gibi dizilerde rol alan Yağmur Tanrısevsin ise işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu karakterini canlandıracak.

İki Yalancı Oyuncuları


Keremcem (Serkan)
Yağmur Tanrısevsin (Duygu)
Serhan Arslan (Naci)
Hazal Şenel (Burcu)
Koray Erkök (Cenk)
Pınar Karaman (Esra)
Ahmet Kayakesen (Alp)
Rahmi Dilligil (Cemil)
Şebnem Gürsoy (Melike)
Tuna Arman (Gülsüm)
Aykut İspir (Burhan)
İlsu Olcahan Kubak (Aslı)

İki Yalancı KonusuSerkan ile Duygu birbirlerinden habersiz Bodrum'un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler.

Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkansız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.