Diriliş Ertuğrul Sezon Finalinde Yeni Oyuncu - Cemal Hünal

Diriliş Ertuğrul dizisinin 90. bölümü yine büyük heyecan sahne oldu. Ertuğrul ezeli düşmanı Vasilyus'u öldürerek şehit olan Alplerinin intikamını almış oldu.

91. bölüm fragmanı yayınlandığında ise Diriliş Ertuğrul hayranları iki sürprizle karşılaştı. Diriliş Ertuğrul dizisi 14 Haziran'da ekrana gelecek olan 91. bölümü ile sezon finali yapacak.

Fragmanda izleyicileri bekleyen ikinci sürpriz ise Issız Adam filmi ile hafızalara kazınan ünlü oyuncu Cemal Hünal'in Diriliş Ertuğrul kadrosuna katılmış olması.

Celal  Hünal Diriliş Ertuğrul dizisinde Vasilyus'u ölmesiyle oluşan boşluğu dolduracak ve Ertuğrul'un yeni düşmanı olacak.

Cemal Hünal, 2 Ekim 1976 tarihinde İstanbul Maçka Teşvikiye'de doğmuştur. Çocukluğu Maçka'da, dedesinin yaptığı ve kendi adını verdiği bir apartmanda geçti, Cemal Hünal Apartmanı'nda. Kerem adında bir erkek kardeşi var.

2007 yılında "Ulak" filmi ile başladığı sinema kariyerinde, 2008 yılında çekilen "Issız Adam" filmiyle tanındı. 2007, 2009 yılları arasında Antakya'da çekilen "Asi" dizisinde oynadı. Antakya'da atları köpekleri olan bir köy evi var.Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.