Şevkat Yerimdar Oyuncuları ve Konusu

Fox TV'nin yeni dizisi Şevkat Yerimdar yaza damga vuracağa benziyor. Daha önce sinema filmi olarak izleyiciyle buluşan Şevkat Yerimdar güçlü kadrosuyla bu sefer dizi olarak ekrana gelecek.

Başrollerinde Özgürcan Çevik ve Başak Parlak'ın yer aldığı Şevkat Yerimdar dizisindeusta oyuncu Salih Kalyon ile Beşiktaş'ın efsane futbolcularından Pascal Nouma gibi isimler de yer alıyor.
Şevkat Yerimdar Konusu

Asi ruhlu bir mahalle delikanlısı olan Şevkat Yerimdar, adaletsizliğe, haksızlığa ve ayırımcılığa zerre tahammülü yoktur. En büyük sorunu da öfke kontrolüdür.

Şevkat’in hatırını asla kıramayacağı Cevdet Bey, Paris’ten dönen kızı Esin’i Şevkat’e emanet eder. Mertliğine güvenir, göz kulak ol, sahip çık kızıma der; mahallesine gönderir.

Şevkat’e emanet edilen Esin mahalleye adım attığı gün aklını kaçırır ve dünyadan kopar. Şevkat emanete sahip çıkmak ve Esin’in aklına başına getirmek için akla karayı seçer.

İki arızalı karakter Şevket ve Esin arasında akıllara zarar bir ilişki kurulur ve yaşadıkları mahallenin altını üstüne getirirler. Derken garip, zor, belalı bir aşk hikayesi çıkar ortaya.

Şevkat Yerimdar Oyuncuları

Özgürcan Çevik - Şevkat
Başak Parlak - Esin
Pascal Nouma - Pascal
Salih Kalyon - Cevdet
Murat Akkoyunlu - Cuma
Suzan Aksoy - Melahat
Ayşe Kökçü - Gülperi
Mazlum Çimen - Bozkır
Burak Demir - Niko
Barış Murat Yağcı - Bora
İsmail Altunsaray - İsmail
Pelin Orhuner - Tezene
Canan Maktal - Gizem
Semra Güzel - Sanem
Müge Uyar - Bahar
Mert Türkoğlu - Selami Çaycı
Murat Makar - Kazım
Diren Polatoğulları - Şefik


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.