Kanatsız Kuşlar Oyuncuları ve Konusu

Çekimlerine geçtiğimiz gün başlanan ATV'nin yeni dizisi Kanatsız Kuşlar izleyenleri derinden etkileyecek konusuyla ekranlara yeni bir soluk getirecek..


Kanatsız Kuşlar dizisinin yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film üstleniyor.  Yönetmen koltuğunda Kemal Uzun'un oturduğu dizinin senaryosunu ise Hakan Haksun'un kaleme alıyor.

Kanatsız Kuşlar dizisinin başrollerinde Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen gibi  oyuncular yer alıyor.

Kanatsız Kuşlar Oyuncuları

Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur, Seda Türkmen, Karel Gürtekin, Gizem Güneş, Emir Özden, Eliz Neşe Çağın,  Yusuf Baymaz, Emre Melemez,  Evren Bingöl, Deniz Sayar

Kanatsız Kuşlar Konusu
 
Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü…

İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.