Kalp Atışı Dizisi Hangi Hastanede Çekiliyor?

Başrollerinde Kuzey Güney dizisinden Öykü Karayel ve son olarak Seviyor Sevmiyor dizisinde rol alan Gökhan Alkan’ın yer aldığı Kalp Atışı dizisi yaz aylarının en iddialı dizilerinden biri olacak.

Kore dizisi Doctors'tan uyarlanan Kalp Atışı dizisinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yapıyor. Senaryoda ise Makbule Kosif, Eda Tezcan ve Gülsev Karagöz gibi güçlü isimler yer alıyor.

Kalp Atışı Oyuncuları

Öykü Karayel,Gökhan Alkan, Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Metin Coşkun, Vedat Erincin, Başay Okay, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Barış Aytaç, Başar Doğusoy, Burcu Türünz ve Rüçhan Çalışkur

Kalp Atışı Oyuncuları Öncesi Sornası

Kalp Atışı Dizisi Hangi Hastanede Çekiliyor?

Kalp Atışı dizisinin çekimleri İstabnul'da gerçekleştiriliyor. Çekimlerinin büyük kısmı ise Esenyurt'ta bulunan İstinye Üniversitesi Liv Hastanesi'nde yapılıyor.

Kalp Atışı Konusu

Genç beyin cerrahı Eylül; hastane acilini basan bir grup zorbaya iyi bir dayak çekerken bize de yıllar önce başlayan hikayesini anlatır. Defalarca okul değiştirmiş, öğretmenlerin uğraşmak istemediği, asi bir genç kızdır o.

Babası son kovulduğu okuldan onu alıp, canını acıtana kadar dövdüğünde dahi tek göz yaşı dökmez. Oysa ki o gün tüm hayatı değişecek,  ona evini açan, Marmaris’te ufak bir pansiyon işleten babaannesinin duası bir mucizeyi getirecektir.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.