Kolaysa Sen Yap Formatı Ne, Sunucusu Kim?

TRT 1 ekranlarında yeni bir yarışma programı başlıyor. Tamamen Türk yapımı bir formatla izleyeğimiz Kolaysa Sen Yap TRT 1 ekranlarında Cumartesi ve Pazar günleri yayınlanacak. Kolaysa Sen Yap sunuculuğunu Kadir Çöpdemir yapacak. Tamamı yerli format olan programın formatı aynı zamanda yapımcı da olan Mustafa Öztürk'e aittir. Fiyaka Film Prodüksiyon'un yapımını üstlenmiş olduğu yarışma programı hem bilgiye hemde dayanıklılığa önem veriyor.
Kolaysa Sen Yap

Bu yarışmada hem bilgiler hem de performanslar yarışacak. Son yılların en heyecanlı ve en dinamik yarışma programı olacak olan Kolaysa Sen Yap ilk bölümü ile 4 Şubat akşamı TRT 1 de olacak.

Kolaysa Sen Yap Formatı Nasıl?


Kolaysa Sen Yap’da yarışmacılar 3 erli gruplardan oluşan ekipler kuruyor ve karşılıklı iki ekip eğlenirken bir yandan da tam 10.000TL ye kadar olan para ödülünü kazanmak için amansız bir mücadelenin içine giriyor.

Yarışmada ekipler, dikkat ve beceri gerektiren oyunlar oynarken aynı zamanda sorulan soruları cevaplandırıyor ve zamanla yarışıyor.

Kolaysa Sen Yap, 3 etap ve 1 final oyunundan oluşuyor. 1. Etapta yarışmacılar fiziksel performansları ile yarışırken . 2. ve 3. etaplarda performansı ve bilgiyi bir arada yarıştırıyorlar. 3 etap sonunda en yüksek puanı toplayan ekip final etabında yarışma hakkını elde ediyor. Etaplar için özel olarak tasarlanan ve geliştirilen 20 nin üzerinde daha önce hiç bir yerde görmediğiniz mekanik ve elektronik oyun aksamları bulunuyor.

Kolaysa Sen Yap Sunucusu Kadir Çöpdemir

Sempatik tavırlarıyla 7'den 70'e herkesin severek izlediği oyuncu Kadir Çöpdemir, Kolaysa Sen Yap'ın sunuculuğunu üstlendi. Ünlü komedyen Kadir Çöpdemir uzun bir süredir ara verdiği ekranlara bir yarışma programı ile dönüyor. Heyecan ve adrenalinin tavan yaptığı yarışmada izleyenler eğlenceli vakitler geçirecek. İsminden de anlaşılacağı gibi bu yarışma yarışanlar için hiçte kolay geçmeyecek! Ama izleyenler için çok eğlenceli geçeceğinin garantisini veriyoruz.

Kolaysa Sen Yap Fragmanı


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.