Ölene Kadar Beril Kimdir - Gülcan Arslan

ATV'nin merakla beklenen yeni dizisi Ölene Kadar 12 Ocak'ta izleyicilerle buluşacak. Dizinin başrollerinden Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sapr Levendoğlu ve Gülcan Arslan gibi genç oyuncular yer alıyor.

Güzel oyuncu Gülcan Arslan Ölene Kadar dizisinde Engin Akyürek'in canlandırdığı Dağhan karakterinin evlilik hayali kurduğu Beril karakterini canlandırıyor.

Ölene Kadar Beril Kimdir?


Beril varlıklı ve saygın Karalı ailesinin tek kızıdır. Büyük bir aşk yaşayan Beril ile Dağhan evlenmeye karar verirler. Dağhan çocuğunu taşıyan Beril'i ailesinden istemek için hazırlıklara başlar. Ailesini de yanına alarak Beril'in ailesinin kapısını çalar. Ama hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Beril'in ailesi onları içeri bile almaz. Ailesine rağmen Beril ile Dağhan kaçmaya karar verirler.  Ama bu kaçış işlerin daha da kötüye gitmesine neden olur. Sevdiği adamla mutlu olma hayali kuran Beril babasının ölüm haberi ile büyük şok yaşar. Dağhan Beril'in babasını öldürmekten suçlanır ve yargılanarak hapse atılır. Sevdiği adamın babasının katili olduğunu sanan Beril, Ender'le evlenerek her şeyi unutmaya çalışır. Babasının gerçek katili olan Ender'le evlenen Beril, Dağhan'ın suçsuz olduğu 11 yıl sonra kanıtlanınca büyük bir pişmanlık yaşar. Dağhan'ı karşısında gören Beril evliği ile biricik aşkı arasında kalır.

Gülcan Arslan Kimdir?


Güzel oyuncu Gülcan Arslan 1 Mayıs 1986'da Sakarya'da dünyaya geldi. Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde tiyatro eğitimi alan genç oyuncu ilk olarak 2009'da Sardunya Sokağı dizisinde eol aldı.

Daha sonra ise Sınıf, Hepimiz Birimiz İçin, Gurbet Kuşları, Kafkas, Kahramanlar, Her Şeye Rağmen, Arka Sokaklar ve Bir Çocuk Sevdim gibi dizilerde rol aldı.

Son olarak Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde rol alan Gülcan Arslan, Fahriye Sultan karakteri ile bir kez daha dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.