İstanbullu Gelin Faruk Kimdir? Özcan Deniz

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz'in merakla beklenen yeni dizisi İstanbullu Gelin Star TV'de ekrana gelecek. İstanbullu Gelin dizisinde Özcan Deniz'e güzel oyuncu Aslı Enver eşlik edecek. Dizide ayrıca İpek Bilgin, Salih Bademci ve Fırat Tanış gibi oyuncular da rol alıyor.

Özcan Deniz yeni dizisi İstanbullu Gelin'de Bursalı zengin bir iş adamı olan Faruk karakterini canlandıracak. Aslı Enver ise annesiz babasız büyümesine rağmen ayakları üzerinden durmayı başarmış özgürlüğüne düşkün Süreyya karakterini canlandıracak.

Süreyya'nın karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

İstanbullu Gelin Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayın!

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım ve ayağını kaydırmak isteyen eltisi İpek'le boğuşurken Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

İstanbullu Gelin Nerede Çekiliyor? TIKLA!

Star TV'nin merala beklenen yeni dizisi İstanbullu Gelin çok yakında Star TV'de ekrana gelecek.
Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.