Hangimiz Sevmedik Yeni Itır Kimdir? Yeliz Kuvancı

Hangimiz Sevmedik dizisindeki başrol oyuncusu bilmecesi sonunda çözüldü. Dizide başrolü oynayan Selen Soyder'in Can Yaman ile kavga etmesinin ardından yerine katılmaya hazırlanan Sezgi Sena Akay'dan da vazgeçildi.

Hangimiz Sevmedik Yeni Itır Kimdir?


Sette yaşanan kavga sonrasında Selen Soyder'in yerine gelmesi düşünülen Sezgi Sena Akay'a teklif götürüldü. Sezgi Sena Akay dizi setine de gitti, ancak çekimlere başlayamadan anlaşma bozuldu. Son gelen haberlere göre yapımcılar Yeliz Kuvancı ile anlaşma sağladı.

Sezgi Akay'ın menajeri yaptığı açıklamada  "Yapımcı firma, Akay’la tanışma talebinde bulunmuştur. Her iki
taraf da henüz anlaşmaya varmamışken, oyuncumuzun dizide yer alacağına istinaden haberler çıkmıştır" dedi.

Hangimiz Sevmedik dizisinin yapımcısı Çağrı Bingüller de "Sezgi Sena sete geldi, gezdi ama anlaşma yapmadık. Zaten o günlerde sete de ara vermiştik. Yeliz Kuvancı’yla anlaştık" açıklamasında bulundu.

Hangimiz Sevmedik dizisinde Itır karakterini canlandıracak olan Yeliz Kuvancı'nın önümüzdeki haftalarda dizinin çekimlerine dahil olması bekleniyor. Yeliz Kuvancı son olarak Fox TV'de yayınlanan Kocamın Ailesi dizisinde Güneş karakterini canlandırmıştı.

Yeliz Kuvancı Kimdir?


Güzel oyuncu Yeliz Kuvancı 28 Şubat 1987'de İstanbul'da dünyaya geldi. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nden mezun olan Kuvancı, ilk olarak 2010'da Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde canlandırdığı İnci karakteri izleyici karşısına çıktı.

Daha sonra ise  Seni Bana Yazmışlar, Böyle Bitmesin ve son olarak Kocamın Ailesi dizilerinden rol alan güzel oyuncu uzun bir aradan sonra Hangimiz Sevmedik dizisi ile yeniden ekranlara dönüş yaptı. 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.