Adı Efsane Tarıkın Kızı Melis Kimdir? - Almila Ada

Genç oyuncu Almila Ada, Kanal D'de ekrana gelecek olan Adı Efsane dizisinde Melis karakterini canlandıracak. Almila Ada'ya yeni dizisinde Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer gibi deneyimli oyuncular eşlik ediyor.

Adı Efsane Melis Kimdir?


Melis, Tarık'ın büyük kızıdır. Melis ile Kıvanç uzun süredir sevgilidir. Ama Melis Hakan'la tanışınca bu ilişki çatlamaya başlar. Diğer yandan Melis ile küçük kardeşi babaları Tarık'ın yeniden kendilerine sahip çıkmasını beklerler.

Almila Ada Kimdir?


1994'te İstanbul'da dünyaya gelen Almila Ada eğitimi için uzun yıllar yurt dışında yaşadı. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünden mezun olan Almila ayrıca İngiltere'de Royal Academy'de de bale eğitimi aldı. Almila Ada ilk oyunculuk deneyimini ile Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde rol alarak yaşadı. Güzelliği ile dikkat çeken genç oyuncu kısa sürede kendini kanıtlayarak yapımcıların peşinden koştuğu bir oyuncu haline geldi. Geçtiğimiz sezon Kırgın Çiçekler dizisinde bir kaç bölüm rol alan genç oyuncu canlandırdığı Lalin karakteri ile büyük beğeni toplamıştı. Adı Efsane dizisi ile anlaşan Almila Ada Melis karakteri için yeniden kamera karşısına geçti.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.