Yıldızların Altında Dizisi Oyuncuları - Özge Gürel, Berk Cankat

Star TV'nin yeni dizisi Yıldızların Altında çok yakında ekrana gelecek. Dizinin başrollerinide Kiraz Mevsimi dizisindeki Öykü karakteri ile adını duyuran Özge Gürel, Güzel Köylü dizisinin yakışıklı oyuncusu Berk Cankat, Karagül dizisinin Kendal'ı Mesut Akusta ve Behzat Ç.'de rol alan Canan Ergüder’in yer alıyor.

Yıldızların Altında dizisinin yapımcılığını Süreç Film'in üstlenirken senaryosunu ise Yazı Odası kaleme alıyor. 

Yıldızların Altında Dizisi Oyuncuları


Özge Gürel - Haziran
Berk Cankat - Aras
Canan Ergüder - Zeyno
Mesut Akusta - Fikret

Yıldızların Altında Dizisi Konusu / Hikayesi


Yıldızların Altında dizisinin konusu kısaca şöyle: Aras çok zengin bir ailenin oğludur ve aynı zamanda herkesin hayran olduğu bir pop yıldızıdır. En büyük hayranlarından biri olan Haziran ise şarkıcı olma hayali kuran sıradan bir genç kızdır.

Normal hayatta birlikte olmaları mümkün olamayan Aras'la Haziran bir konser sırasında tesadüfen karışlaşırlar. İmkansız gibi görünse de Aras'la Haziran bir araya gelmiştir. Ama genç aşıkların önünde büyük bir engel vardır. Aras'ın babası Fikret ve yıllar önce Arası'ı terk eden annesi Zeyno genç aşıkların önünde büyük bir engel oluşturur.
Eski bir şarkıcı olan Zeyno Haziran'ı hayellerine kavuşturmak için kolları sıvar ve onu büyük bir şarkıcı yapmak için harekete geçer. Eski kocası Fikret'e kendini kanıtlamak ve oğlu Aras'a yakınlaşabilmek için Haziran'a  büyük önem verir. Haziran da hayallerine kavuşacağı için son derece mtludur.

Yıldızların Altında Dizisi Nerede Çekiliyor?


Yıldızların Altında dizisinin çekimlerine İstanbul'da başlandı. Dizinin çekim mekanları ile ilegili detaylı bilgilere ulaştığımızda sizlerpa paylaşacağız.Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.