Umuda Kelepçe Vurulmaz Oyuncuları Fırat Kimdir? Mert Yazıcıoğlu

Fox TV'nin yeni dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz kısa sürede genç izleyicilerin ilgi ile takip ettiği bir dizi oldu. Dizinin başrollerinde  Mert Yazıcıoğlu, Melisa Şenolsun, Burak Dakak ve Gizem Ergün gibi genç oyunuclar rol alıyor.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Fırat Kimdir?


Dizinin ana karakterlerinden biri olan Fırat'ı genç oyuncu Mert Yazıcıoğlu canlandırıyor. Fırat zeki ve okulda son derece başarılı bir oyuncudur. Ailesi ve sevdikleri için her şeyi göze alan mert biri olan Fırat kardeşinin işlediği suçu üstlenerek cezaevine girer. Özel bir uygulama ile okuluna devam etme fırsatı bulan Fırat, aynı fırsatı elde eden Onur'un düşmanca tavırları ile de mücadele etmek zorunda kalır. Hayatta kendisi için verdiği tek mücadele ise aşkı içindir.

Mert Yazıcıoğlu Kimdir?


Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Fırat karakterini canlandıran Mert Yazıcıoğlu 10 Mayıs 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Karagül dizisindeki Baran karakteri ile tanıdığımız genç oyuncu ilk başrol deneyimini Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde yaşadı. İlk bölümlerden itibaren başarılı bir performans sergileyen Mert Yazıcıoğlu oyunculuk alanında emin adımlarla ilerliyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.