Survivor 2017 Serhat Akın Kimdir?

2017'de TV8'de ekrana gelecek olan Survivor'da yarışacak olan 3. isim de belli oldu. Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı Twitter'dan yaptığı açıklamada " Milli futbolcularımızdan Serhat Akın da Survivor 2017 kadrosunda.. Kendisine başarılar diliyoruz." ifadelerini kullandı.

 Survivor'ın yeni sezon kadrosuna Beşiktaşlı İlhan Mansız'ın ardından Fenerbahçe efsanelerinden Serhat Akın'ın da katılacağı duyuruldu.  Survivor'a daha önce Yattara, Ahmet Dursun, Pascal Nouma, Ümit Karan gibi futbolcular katılmıştı.

Acun Ilıcalı ilk olarak oyuncu Furkan Kızılay'ın Survivor 2017'de yarışacağın açıklamıştı. Ardından Beşiktaşın efsane futbolcularından biri olan İlhan Mansız'ı duyuran Acun son olarak da Fernerbahçeli eski futbolcu Serhat Akın ismini açıkladı.


Şimdiye kadar açıklanan üç yarışmacının da erkek olması dikkatlerden kaçmazken bir sonra açıklanacak ismin kadın olması bekleniyor. Kadın yarışmacıların kimler olacağı büyük merak konusu. Acun Ilıcalı Twitter'dan yaptığı anketlerle de Survivor 2017'de yer alacak yarışmacıları belirlemeye çalışıyor.

Serhat Akın, futbola 1991 yılında Almanya'da başladı. 10 yaşındayken Karlsruher SC takımın altyapısına giriren ünlü futbolcu 2000 yılında Fenerbahçe'ye transfer oldu.Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.