Ölene Kadar Oyuncuları Selvi Kimdir? Fahriye Evcen

Fahriye Evce Ölene Kadar dizisi için yeniden kamera karşısına geçti. Güzel oyuncuya başrolde Engin Akyürek eşlik edecek. Dizide ayrıca Sarp Levendoğlu, Gülcan Aslan, Tansu Biçer, Lale Mansur ve Ragıp Savaş gibi ünlü oyuncular rol alıyor.

Ölene Kadar Selvi Kimdir?


Fahriye Evcen bu sefer idealist bir avukat olarak izleyici karşısına çıkacak. Selvi karakterini canlandıracak olan güzel oyuncu Engin Akyürek'in canlandırdığı Dağhan karakterini suçsuz yere girdiği hapisten çıkartmak için büyük bir mücadeleye girişir.

Fahriye Evcen Kimdir?


Fahriye Evcen, 4 Haziran 1986'da Solingen'de dünyaya geldi. İlk olarak Asla Unutma ve Hasret dizilerinde rol alan güzel oyuncu 2006'da yayınlanan ve 5 sezon süren Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı Necla rolü ile ün kazandı.

Aşk Tutulması, Evim Sensin ve Aşk Sana Benzer gibi sinema filmlerinde rol alan Evcen beyaz perde de kendini kanıtlayarak sektörün en çok aranan bayan oyuncularından biri oldu. Güzel oyuncu son olarak Sonsuz Aşk filminde  Murat Yıldırım'la birlikte rol aldı.
Yaklaşık üç yıldır birlikte olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, evlilik yolunda ilk adımı attı. Özçivit, geçtiğimiz günlerde kendisi için Maslak’taki bir otelde doğum günü partisi düzenleyen sevgilisi Fahriye Evcen'ne evlenme teklif etti.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.