Ölene Kadar Dizisi Oyuncuları ve Konusu

ATV yeni yıla bomba gibi bir dizi ile girmeye hazırlanıyor. 

Ölene Kadar dizisi geniş oyuncu kadrosu ve ilgi çekici konusu ile daha başlamadan sosyal medyada en çok konuşulan diziler arasına girdi. Başrollerinde Engin Akyürek ve Fahriye Evcen'in rol aldığı Ölene Kadar dizisi yakında ATV'de ekrana gelecek.

Ölene Kadar Dizisi Konusu


Ölene Kadar dizisinde Engin Akyürek, Dağhan karakterini canlandıracak. Dağhan işlemediği bir suç yüzünde sevdiği kadından ve hayallerinden koparılarak ömür boyu hapis cezasına çarptırılır.

Fahriye Evcen ise Selvi karakteri ile izleyici karşısına çıkacak. Avukat olan Selvi Dağhan'ın masum olduğununa inanır ve onu hapisten çıkarmak için büyük bir mücadeleye girişir.

Tims Productions’ın yeni dizisi Ölene Kadar'ın yapımcılığını Timur Savcı, yönetmenliğini ise Umur Turagay yapıyor. Dizinin senaryosunu da Elif Usman'ın kaleme alıyor.

Ölene Kadar Dizisi Oyuncuları


Başrollerinden Engin Akyürek ve Fahriye Evcen'in yer aldığı Ölene Kadar dizisi Sarp Levendoğlu, Gülcan Aslan, Tansu Biçer, Lale Mansur, Ragıp Savaş, Kadriye Kenter, Serpil Gül, Taner Turan, Ferdi Sancar, Gizem Kala, Cihat Süvarioğlu, Aykut Akdere ve Fatih Dokgöz gibi oyunculardan oluşan geniş bir kadroya sahip.


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.