Kalbimdeki Deniz Şebnem Kimdir? Zeynep Aydemir

Fox TV'nin yeni sezonda büyük ilgi gören yapımlarından biri de Kalbimdeki Deniz dizisi oldu. Başrollerinden Özge Özberk ve Kutsi'nin yer aldığı dizisi geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Dizinin en dikkat çeken oyuncularından biri de Şebnem karakterini canlandıran Zeynep Aydemir. Güzel oyuncu Kalbimdeki Deniz dizisinde canlandırdığı Şebnem karakteri ile dikkatleri üzerine çekti.

Kalbimdeki Deniz Şebnem Kimdir?


Zeynep Aydemir'in canlandırdığı Şebnem karakteri Hülya'nın bankadaki yardımcısıdır. Gözü yükseklerde olan Şebnem, Alihan'ı görür görmez ondan etkilenir. Şebnem, Alihan elde ederek hayalini kurduğu yaşama ulaşmaya çalışır.

Zeynep Aydemir Kimdir?


Güzel oyuncu Zeynep Aydemir 12 Mart 1979'da İstanbul'da dünyaya geldi. Annesi Ayşen Aydemir gibi oyuncu olmaya karar veren Zeynep Aydemir oyunculuğa özel bir tiyatroda Ayla Algan'dan drama dersleri alarak başladı. İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü'nde eğitim gören Aydemir ilk dizi deneyimini ise 2005'te rol aldığı Deli Duran dizisinde yaşadı. Daha sonra ise Doktorlar, İmkansız Aşk, Genco, Hayal ve Gerçek, Nazlı Yarim, Alemin Kralı, İşler Güçler ve Aşkın Bedeli gibi pek çok dizide rol aldı. Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan güzel oyuncu canlandırdığı Esma karakteri ile göz doldurdu. Kalbimdeki Deniz dizisi ile yeniden kamera karşısına geçen Zeynep Aydemir Şebnem karakteri ile dikkatleri yeniden üzerine çekti.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.