Adı Efsane Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Ekranlardaki okul dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. Sezon başına Star TV'de ekrana gelen Hayat Bazen Tatlıdır ve Fox TV'de ekrana gele Umuda Kelepçe Vurupmaz dizilerine rakip olacak yeni okul dizisi Adı Efsane dizisi oldu.

Kanal D'nin iddialı oyuncu kadrosuyla göz dolduran yeni dizisi Adı Efsane'nin çekimlerine başlandı.  Devrim Yalçın’ın yönetmenliğini yapacağı Kanal D’nin yeni dizisi Adı Efsane’nin senaryosu ise Tunus Taşçı, Nazlı Sunlu ve Hilal Yıldız’a ait.

Adı Efsane Dizisi Oyuncuları


Başrolünde Erdal Beşikçioğlu’nun yer aldığı Adı Efsane dizsinide Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer gibi güzel oyncular yer alıyor. Dizide ayrıca Almila Ada,  Baran Bölükbaşı ve Hakan Ummak gibi genç oyuncular da yer alıyor.

Erdal Beşikçioğlu - Tarık
Gökçe Bahadır - Bahar
Rojda Demirer - Seçil
Reha Özcan - Hasan
Güneş Hayat - Kevser
Bülent Düzgünoğlu - Seyfi
Cem Yiğit Üzümoğlu - Hakan
Almila Ada - Melis
Leya Kırşan - Zeynep
Baran Bölükbaşı - Fiko
Hakan Ummak - Sadık

Her şeyini kaybetmiş bir babanın kızlarını kazanmak için verdiği mücadeleyi anlatacak olan Adı Efsane yakında Kanal D’de.

Adı Efsane Dizisi Konusu


Kariyerinin zirvesindeyken ağır biz kaza geçirip sakatlanan efsane basketbolcu Tarık, basketbolu bırakmak zorunda kalır. Sahip olduğu her şeyi kaybeden Tarık, çocuklarının velayetini de kaybedince dibe vurur.

Tarık her şeyini kaybettiğini sandığı bir anda önünde yep yeni bir kapı açılır. Tarık kızlarını yeniden kazanabilmek için umutla bu yeni kapıdan hayata yeniden başlar.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.