Cesur ve Güzel Sühan Kimdir? - Tuba Büyüküstün

Uzun bir aradan sonra yeniden kamera karşısına geçen güzel oyuncu Tuba Büyüküstün Cesur ve Güzel dizisi ile ekranlara geri döndü. Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolü paylaşan Tuba Büyüküstün Cesur ve Güzel dizisinde Sühan karakterini canlandırıyor.

Cesur ve Güzel Sühan Kimdir?


Tahsin Korludağ'ın kızı olan Sühan, kendi arazilerinde çiçek yetiştirerek parfüm üretmektedir. Aile dostlarının oğlu olan Bülent'le evliliğe doğru ilerlerken Cesur'un hayatına girmesi ile işler değişir. Bülent'e karşı olan duygularını sorgulamaya başlayan Sühan'ın gönlü Cesur'a doğru kayar. Cesur'un ise tek düşüncesi babasının intikamını almak için Tahsin Korludağ'a yaklaşmaktır.

Sühan Ne Demek? Sühan isminin anlamı şiir demek. 


Tuba Büyüküstün Kimdir?


Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün 5 Temmuz 1982'de İstanbul'da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi'nde Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı eğitimi alan güzel oyuncu oyunculuğa reklam filmlerinde rol alarak başladı. İlk dizi deneyimini ise Sultan Makamı dizisinde rol alarak yaşadı. Gülizar isimli TV filminde oyunculuğu ile göz dolduran Büyüküstün Çemberimde Gül Oya dizisi ile kendini kanıtladı. Ihlamurlar Altında, Asi, Gönülçelen ve 20 Dakika gibi dizilerde de rol alan güzel oyuncu son olarak ATV'de ekrana gelen Kara Para Aşk dizisinde rol aldı. Yaklaşık 2 yıldır ekranlarda uzak duran Büyüküstün Cesur ve Güzel dizisi ile yeniden kamera karşısına geçti.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.