Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ustura Yavuz Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine çok konuşulacak bir karakter daha katıldı. Meryem'in erkek kardeşi olan Ustura Yavuz'u Kurtlar Vadisi dizisinde Pusat karakterini canlandıran Görkem Sevindik canlandıracak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Kurtlar Vadisi'inden bir transfer daha. Kurtlar Vadisi dizisinden Oktay kaynarca, Kenan Çoban ve bir çok oyuncuyu kadrosunda barındıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Görkem Sevindik'i de kadrosuna katarak yoluna devam ediyor. Görkem Sevindik, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Meryem Çakırbeyli'nin kardeşi Ustura Yavuz'u canlandıracak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ustura Yavuz Kimdir?


Meryem'in bugüne kadar hiç ortaya çıkmayan bir kardeşi vardır. Uzun zamandır hapiste olduğu için adı anılmayan Yavuz cezasını çekerek tahliye olur. Hapisten yeni çıkan Yavuz'un nasıl bir yol izleyeceği merak konusu. Ustura Yavuz, Hızır'ın yanında mı olacak yoksa karşısına mı dikilecek. Bu sorunun cevabını önümüzdeki bölümlerde hep birlikte öğreneceğiz.

Görkem Sevindik Kimdir?


17 Ekim 1986'da Adana'da dünyaya gelen genç oyuncu ilk olarak özel bir tiyatroda eğitim aldı. Tiyatro eğitimi sırasında yetersiz olduğunu düşünerek PANA akademiye giderek kamera önü eğitim almak istedi. Daha eğitime başlamadan Pusat Çakır rolü için teklif aldı. Kurtlar Vadisi dizisi ile oyunculuğa adım atan Görkem Sevindik 6 sezon boyunca Pusat Çakır karakterine can verdi. EDHO dizisi ile yeniden kamera karşısına geçen Görkem Sevindik Ustura Yavuz karakteri ile izleyici karşısına geçecek.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.