Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan Kimdir?

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon bölümleri ile 4 Ekim'de başlıyor.

Dizinin kadrosunda önemli bir değişiklik olmazken Nazlı karakterini canlandıran Müjde Uzman yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosunda yer almayacak. Müjde Uzun'un gidişiyle oluşan boşluğa çok daha önemli bir isim olan Sanem Çelik getirildi. Sanem Çelik Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ceylan karakterini canlandıracak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan Kimdir?


Ceylan, Alparslan'ın uzun yıllardır yurtdışında yaşayan teyzesidir. Alparslan'ın babası öldürülünce annesi ile teyzesi Çakırbeyli ailesinde koparak yurtdışında yaşarlar. Hızır eski aşkı Ceylan'ın gidişinin ardından Meryem'le evlendir. Ceylan yıllar sonra yeniden ortaya çıkar ve Çakırbeyli ailesinin karşısına dikilir. Ceylan'ın geri dönmesi ile Çakırbeyli ailesini zor günler beklemektedir.

Sanem Çelik Kimdir?


Güzel oyuncu Sanem Çelik 18 Mayıs 1975'de İstanbul'da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Çelik 1996'da rol aldığı Kara Melek dizisi ile fenomen haline geldi. 4 sezon süren dizinin ardından Kara Melek olarak anılmaya başlandı. Arada geçen uzun yıllara rağmen güzel oyuncu hala Kara Melek olarak anılmaya devam ediyor. Çeşitli sinema filmlerinin yanı sıra Kör Talik, Canım Kocacım ve Aliye gibi önemli dizilerde rol aldı. Son olarak 2013'de  İnadına Yaşamak isimli dizide rol alan Sanem Çelik uzun bir aranın ardında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandıracağı Ceylan  karakteri için yeniden kamera karşısına geçti.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.