Cesur Yürek Avukat Berrin Kimdir? (Rüveyda Öksüz)

Cesur Yürek dizisi ilk bölümü ile büyük beğeni topladı. Daha birinci bölümden reytinglerin üst sıralarına yerleşen Cesur Yürek dizisi oyuncu kadrosuyla göz dolduruyor. Başrollerinde Onur Tuna, Hüseyin Avni Danyal ve İsmail Hakkı gibi deneyimli isimlerin yer aldığı Cesur Yürek dizisinde Rüveyda Öksüz, Sutan Ulutaş ve Olcay Yusufoğlu gibi güzel oyuncular da rol alıyor.

Cesur Yürek dizisindeki idealist avukat Berrin'i güzel oyuncu Rüveyda Öksüz canlandırıyor.

Cesur Yürek Avukat Berrin Kimdir?


Avukat Berrin, Ömer'in kardeşi Didem'in arkadaşı aynı zamanda da kocası Ali'nin avukatıdır. İdeaist bir avukat olan Berrin inandığı doğruları savunmak için her şeyi yapar. Kimseden korkmayan Berrin her türlü hukuksuzluğun yargı yolu ile çözülebileceğine inanır. Berrin ile Ömer'in ilk tanışması hoş olmasa da ilerleyen zamanlarda ikili birbirinden hoşlanmaya başlayacak ve aralarında büyük bir aşk yaşanacak.

2013 Elidor Miss Turkey GüzeliRüveyda Öksüz Kimdir?


1994'de İstanbul'da dünyaya gelen Rüveyda Öksüz İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümünde eğitim gördü. Güzel oyuncu 2013 yılında katıldığı Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasında 1. olarak dikkatleri üzerine çekti. İlk oyunculuk deneyimini Show TV'de yayınlanan Ezra dizisinde yaşadı. Daha sonra Fox TV'de yayınlanan Sen Benimsin dizisinde rol aldı. Bu dizilerde istediği başarıyı elde edemeyen Rüveyda Öksüz, Cesur Yürek dizisi ile istediği çıkışı yakalayacağa benziyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.