Anne Dizisi Melek Kimdir? - Beren Gökyıldız

Yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan Anne çok yakında Stat TV'de ekrana gelecek. Dizinin başrollerinden Cansu Dere ve Vahide Perçin yer alıyor. Dizinin en dikkat çeken oyuncusu ise Melek karakterini canlandıracak olan küçük oyuncu Beren Gökyıldız olarak öne çıkıyor. Fragmanlardaki oyunculuğu ile herkesi kendine hayran bırakan minik oyuncu Anne dizisi ile hafızalarda iz bırakacağa benziyor.

Anne Dizisi Melek Kimdir?


Melek'in annesi Şule gece klüplerinde çalışan düzenli bir hayatı olmayan bir kadındır. Cengiz'e bağımlı yaşayan Şule kızı Melek'e yeterince sahip çıkamaz. Cengiz'in Melek'e şiddet uygulamasına da engel olamayan Şule adete hayattan bezmiş bir haldedir. Melek'in kadari Zeynep öğretmenle karşılaşması ile değişecektir.

Beren Gökyıldız Kimdir?


Anne dizisinde küçük Melek'i canlandıran Beren Gökyıldız 7 yaşındadır. İlk olarak Fox TV'de yayınlanan Kocamın Ailesi dizisinde rol aldı. Pelin karakterini canlandıran minik oyuncu büyüklere taş çıkaracak bir oyunculukla herkesi kendine hayran bıraktı. Reklam filmleri ve Güldüy Güldüy Show'da da rol alan küçük Beren Anne dizisi ile yeniden kamera karşısına geçti.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.