Familya Dizisi Nerede Çekiliyor, Seti Nerede?

Zengin oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Familya Dizisinin çekimlerine başlandı. Familya Dizisi nerede çekiliyor izleyicinin merak ettiği bir ayrıntı. Başrollerinde Uğur Yücel ile beraber bir çok usta oyuncu yer alıyor. Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Şükran Ovalı, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan, Barış Yıldız’ın yanı sıra Gökhan Kıraç, Enis Arıkan, Olgu Baran Kubilay, Bekir Çiçekdemir, Berat Efe Parlar, İpek Ayaz Kortunç, Murat Şahan, Ozan Coşkun, Neslihan Arslan ve Güven Kıraç Familya dizisinin oyuncu kadrosundaki isimler.

Familya Dizisi nerede çekiliyor sorusuna gelecek olursak, dizinin çekimlerine İstanbul'da başlandı. İlk bölüm İstanbul'da geçecek daha sonra ise Ayvalık'ta çekimlere devam edilecek. 2002 yılında İstanbul'da dağılan Beyoğlu Familyası'nın aile reisi Yaşar Beyoğlu tüm aileyi baba toprakları olan Ayvalık'ta bir araya getirme mücadelesi verecektir.
Balıkesir'in tatil beldesi Ayvalık'ın eşsiz doğa ve deniz manzarası içinde geçen dizi çekim mekanları özenle seçilerek izleyicinin beğenisi kazanıldı.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.