Yüksek Sosyete Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Yüksek Sosyete Dizisi Çok Yakında Star TV'de. Yüksek Sosyete Oyuncuları Konusu ve Yüksek Sosyete Nerede Çekiliyor.

Yüksek Sosyete dizisinin yayınlanan tanıtım fragmanı büyük ilgi gördü. Hazar Ergüçlü'ün merakla beklenen yeni dizisi Yüksek Sosyete çok yakında başlıyor. Medcezir dizisindeki başarılı oyunculuğu ile kendini kanıtlayan Hazar Ergüçlü daha sonra da Analar ve Anneler dizisinde Sinem Kobal ile birlikte rol almıştı. Analar ve Anneler kısa sürse de Hazar Ergüçlü burada da oyunculuğu ile büyük beğeni almıştı. Yüksek Sosyete dizisinde Hazar Ergüçlü'ye başrolde yakışıklı oyuncu Engin Öztürk eşlik edecek.

Yüksek Sosyete Oyuncuları


Hazar Ergüçlü - Cansu
Engin Öztürk - Kerem

Yüksek Sosyete Konusu


Yüksek Sosyete Cansu kimdir? Yöksek Sosyete dizisinde Hazar Ergüçlü Cansu karakterini canlandırırken Engin Öztük ise Kerem karakterini canlandırıyor. Cansu zengin bir ailenin biricik kızı olarak dünyaya gelmiştir. Varlıklı bir ailenin kızı olmasına rağmen Cansu paranın her şeyi çözmediğini genç yaşta keşfeder. Gerçek huzurun ve mutluluğun parayla olmadığını düşünen Cansu gerçek mutluluğu bulmanın çabası içindedir. Yüksek Sosyete Kerem ise sıkıntılı bir çocukluk geçirmiştir. Yüksek Sosyete dizisinin konusu Kerem ile Cansu'nun karşılaşması ve aşkı üzerinde ilerleyecek.


Yüksek Sosyete Nerede Çekiliyor?


Genelde yaz dizileri deniz kenarı ve küçük sahil kasabalarında çekilir. Ama Yüksek Sosyete diğer dizilerin aksine İstanbul'da çekimlerine başladı. Dizinin çekim mekanları hakkında henüz detaylı bir bilgi yok. Şimdilik dizinin Beykoz civarlarında çekildiği bilgisi mevcur.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.