Şahane Damat Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti ve Dizi Müzikleri

Şahane Damat Dizisi Şahane Damat Oyuncuları Şahane Damat Konusu Şahane Damat Özeti Şahane Damat Dizi Müzikleri Şahane Damat Nerede Çekiliyor

Yazın belkide en eğlenceli dizisi Şahane Damat olacak. Şahane Damat tanıtım fragmanı yayınlandığında bu kanı pek çok izleyicide oluştu. Şahane Damat dizisinin ilk tanıtımında hiç şüphesiz en dikkat çeken isim ünlü şarkıcı Nükhet Duru oldu.

Osman Sınav'ın yapımcılığında ekrana gelecek olan Şahane Damat dizisinin yönetmen koltuğunda ise Raşit Çelikezer yer alıyor.

Şahane Damat Dizisi Oyuncuları


Şahane Damat dizisinin başrollerinde Güneşin Kızları dizisi ile yıldızı parlayan Burcu Özberk ve yakışıklı oyuncu Ali Ersan Duru yer alıyor. Dizide ayrıca usta isimler Nükhet Duru ve Erhan Yazıcıoğlu da rol alacak. Şahane Damat oyuncu kadrosunda ayrıca Hande Kaptan, Mesut Yılmaz, Murat Carim, Selin Uçer, Binnur Şerbetçioğlu, Köksal Engür ve Leyla Göksun gibi pek çok başarılı oyuncu yer alıyor.

Şahane Damat Dizisi Oyuncuları Konusu Hikayesi Özeti


Şahane Damat dizisinin konusu şimdilik açıklanmadı. Ama dizinin tanıtım fragmanından anlaşıldığı kadarıyla eğlenceli bir aşk hikayesi bizleri bekliyor.

Şahane Damat Dizi Müzikleri Şahane Damat Şarkısını Kim Söylüyor?


Seninle bir hayat kursak
Bir kez olsun biz kazansak
Ben telli duvaklı bir gelin
Sen de şahane bir damat

Şahane Damat Tanıtım Fragmanı / Youtube
Şahane Damat şarkısını kim seslendiriyor sorusunun cevabı bilinmiyor. Şahane Damat jenerik müziğini kimin söylediği en kısa zamanda sizlerle paylaşacağız.

Şahane Damat Nerede Çekiliyor?


Şahane Damat dizisinin çekimlerine İstanbul'da başlandı. Dizinin çekim mekanları hakkında detaylı bilgileri ilerleyen günlerde sizlerle paylaşmayı umuyoruz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.