Rengarenk Dizisi Oyuncuları Konusu Fragmanı

Rengarenk Dizisi Oyuncu Kadrosu Belli Oldu, Renga Renk Yakında Atv'de Başlayacak.

Atv yeni bir dizisini daha izleyicilerine duyurdu. NTC'nin yapımcılığını üstlendiği Rengarenk Dizisi çekim hazırlıklarını tamamladı ve çekimlerine başlandı. Yaza hızlı girmeyi hedefleyen Atv'den art arda dizi haberleri geliyor. Son olarak da Selin Şekerci ve Kaan Taşaner'in başrollerinde oynayacağı Rengarenk dizisi izleyicilere müjdelendi. Romantik komedi tadındaki dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin yönetmen koltuğunda  Kerem Çakıroğlu otururken, senaryosunu Ebru Hacıoğlu, Melek Seven ve Deniz Gürlek'in kaleme aldı.

Rengarenk oyuncu kadrosu netleşti. Başrollerini Selin Şekerci ve Kaan Taşaner ikilisinin paylaştığı dizide, Ümit İbrahim Kantarcılar, Sertan Erkaçan, İbrahim Kendirci, İnci Türkay,  Selin Yeninci, Merve Oflaz, Açelya Devrim Yılhan ve Cem Belevi gibi başarılı bir çok ünlü oyuncu rol alacak.


Rengarenk Dizisi Oyuncu Kadrosu

Selin Şekerci (Renk)

Güzel oyuncu Selin Şekerci Rengarenk Dizisinde Renk karakterine hayat verecek. Selin Şekerci'yi son olarak Acı Aşk dizisinde izlemiştik. Dizi reytinglerde bekleneni verememiş ve bir kaç bölümden sonra yayından kaldırılmıştı. Selin Şekerci, 1 Haziran 1989 İzmir doğumlu 26 yaşındaki güzel oyuncu eğitimini İzmir Devlet Tiyatrosunda tamamladı. Daha sonra İstanbul'a gelerek dizilerde ve reklamlarda rol almaya başladı. Kavak Yelleri, Leyla ile Mecnun dizilerinde oynayan Selin Şekerci büyük çıkışı ise Kaçak Gelinler dizisiyle yaptı ve Türk dizilerinin en çok aranan genç kadın oyuncuları arasına ismini yazdırdı. Önceki sezon Acı Aşk dizisinde oynayan oyuncu bu diziden sonra bir ara verdi ve Rengarenk dizisiyle yeniden izleyici karşısına çıkacak.

Kaan Taşaner (Can)

Rengarenk Dizisinde Can karakterini canlandıracak olan Kaan Taşaner, 23 Nisan 1979 doğumludur. Ünlü oyuncu şimdiye kadar bir çok dizide önemli rollerde oynamıştır. Konya Selçuklu Üniversitesi Tiyatro ve Sanat bölümünden mezun olan oyuncu Fatma Gül'ün Suçu Ne dizisi ile ilk önemli projesinde yeralmıştır. Daha sonrasında bir çok dizide başarılı oyunculuğu ile dikkat çeke9n Kaan Taşaner son olarak Diriliş Ertuğrul adlı dizide Gündoğdu karakterine hayat vermiştir.


Rengarenk Dizisi Konusu

Rengarenk dizisi romantik bir komedi dizisi olacak. Zengin kız fakir oğlan hikayesi tadındaki dizide Can kadınlar tarafından çok kırılmış ve aşka olan inancını yitirmiş bir genç adamken, Renk ise tüm ülkenin tanıdığı ve play boyların arkasından koştuğu şamarık bir ünlü güzeli canlandıracak. Bu ikilinin yolları ortak bir noktada kesişip ortaya izlemeye doyamayacağınız bir romantik komedi aşk hikayesi çıkacak.


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.