Nolur Ayrılalım Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Nolur Ayrılalım Dizisi, Nolur Ayrılalım Oyuncuları, Nolur Ayrılalım Konusu, Nolur Ayrılalım Oyuncularının Gerçek İsimler, Nolur Ayrılalım, Nolur Ayrılalım Kadrosu, Nolur Ayrılalım Hikayesi, Nolur Ayrılalım Nerede Çekiliyor?

Fox TV'nin yeni dizisi Nolur Ayrılalım'ın ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı. Yeni dönemin genç ve başarılı oyuncularını kadrosunda barındıran N'olur Ayrılalım çok yakında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yapımcılığı ünlü yapımcı Osman Sınav üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise dizinin yapımcısı Osman Sınav'ın oğlu Yusuf Ömer Sınav oturuyor.

Nolur Ayrılalım Oyuncuları


Nilay Duru - Azize
Aras Aydın - Ulaş Vardar
Gürgen Öz - Turgay Atalay
Nilperi Şahinkaya - Temmuz
Hilal Uysun - Çiğdem
Osman Karakoç - Yusuf
Ayşe Selen - Nazife
Özgül Sağdıç - Irmak
Eray Ayaz - Ateş

Nolur Ayrılalım Konusu


Azize televizyon programları hazırlayan Turgay Atalay'ın yanında çalışmaktadır. Patronuna aşık olan Azize aşkını itiraf etmek için bir türlü cesaretini toplayamaz. Turgay Atalay ise işinde başka bir şey düşünmeyen başarılı bir yapımcıdır. Turgay Atalay ilginç bir kişilik olan Ulaş Vardar'ı keşfeder. Genç ve yakışıklı biri olan Ulaş Vardar kızları peşinde koşturur. Çapkın biri olan Ulaş Vardar sürekli sevgili değiştirir. Ulaş'tan ayrılan kızlar ilginç bir şekilde evlenmeye başlar ve evliliklerinden çok mutlu olurlar. Bunu keşfeden Turgay Ulaş'la bir program yamak için harekete geçer. Ulaş'la Azize'nin tanışması da böyle gerçekleşir. Aziz'e Turgay'a ulaşmak için Ulaş'ı bir basamak olarak görür. Ama hesaba katmadığı gelişmeler yaşanır ve olay bambaşka bir boyut kazanır.

Nolur Ayrılalım Tanıtım Fragmanı
Nolur Ayrılalım çok yakında Fox TV'de izleyicilerle buluşacak. Dizinin yayın tarihi ve yayın günü henüz açıklanmadı. Değişik konusu ile merak konusu olan dizinin başlaması sabırsızlıkla bekleniyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.