Kanıt Ateş Üstünde Asya Başak Güröz Kimdir?

Başak Güröz  Kimdir? Kanıt Ateş Üstünde Asya Kimdir? Kanıt Ateş Üstünde Asya Karakteri? Kanıt Ateş Üstünde Asya'nın Gerçek Adı Ne?

Kanal D'nin yeni dizisi Kanıt Ateş Üstünde genç oyuncuları ile dikkat çekiyor. Başrollerinde Tansel Öngel, Ahmet Olgun Sünear ve Gurur Aydoğan yanı sıra Başak Güröz'ün de rol aldığı Kanıt Ateş Üstünde dizisi çok yakında izleyicilerle buluşacak. Kanıt Ateş Üstünde'nin başrol kadın oyuncusu Başak Güröz dizide Amerika'da eğitim görerek İstanbul'a dönen Asya'yı canlandırıyor.

Kanıt Ateş Üstünde Asya Kimdir?Kaan'ın ekip arkadaşı olan Asya Amerika'da eğitim görmüştür. Polis olan babası şehit olduktan sonra ailesinin bütün sorumluluğu Asya'nın omuzlarına biner. Hayatın acımasızlığını genç yaşta öğrenen Asya sert ve tavizsiz bir karaktere sahiptir. 


Başak Güröz  Kimdir?


26 Şubat 1991’de Antalya’da dünyaya gelen Başak Güröz'ün babası Bulgaristan göçmenidir. Akdeniz Üniversitesi İktisat mezunu olan Başak Güröz özel olarak oyunculuk eğitimi almıştır. Antalya Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren tiyatro oyunlarında rol almıştır. Çeşitli reklam filmlerinde rol alan Başak Güröz Kanıt Ateş Üstünde ile dizi deneyimini yaşayacak.Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.