Kanıt Ateş Üstünde Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Kanıt Ateş Üstünde Dizisi,  Kanıt Ateş Üstünde Oyuncuları, Kanıt Ateş Üstünde Konusu, Kanıt Ateş Üstünde Kadrosu.

Polisiye gerilim serisi "Kanıt" dizi halinde "Kanıt Ateş Üstünde" ismi ile yeniden ekrana geliyor. Oyuncu kadrosunda ve formatından önemli değişiklikler yapılan Kanıt dizisi oldukça iddialı görünüyor. Başrollerinde Tansel Öngel, Ahmet Olgun Sünear, Başak Güröz ve Gurur Aydoğan gibi genç oyuncuların yer aldığı dizi bol aksiyonlu bir dizi olacak.

Arka Sokaklar'ın sezon finali yapması ile oluşan boşluğu Kanıt Ateş Üstünde dizisi ile doldurmayı planlayan Kanal D yaza damga vuracak gibi.

Kanıt Ateş Üstünde Oyuncuları / Kadrosu


Tansel Öngel - Kaan
Başak Güröz - Asya
Gurur Aydoğan - Ömer
Ahmet Olgun Sünear - Rüzgar
Okday Korunan - Enver
Ebru Aytemur - Melis
Mustafa Açılan - Ozan
Hayati Akbaş - Tolga
Güvenç Selekman - Arif
Öykü Candanadam - Naz
Bennur Duyurucu - Kevser
Duygu Şen - Bilge
Kanıt Ateş Üstünde Tanıtım Fragmanı (Youtube)

Kanıt Ateş Üstünde Konusu


Ailesini kaybettikten sonra yetim haneye yerleştirilen Kaan ve kardeşi kısa sürede oradan ayrılıp kendi hayat mücadelelerini vermeye başlarlar. Zorluklarla geçen bir çocukluğun ardından Kaan polis, kardeşi Rüzgar ise cinayet romanları kaleme alan yazar olur. Kaan kısa sürede genç ve başarılı bir komiser olur. İşinde son derece başarılı olan Kaan'ın çözemeyeceği hiçbir cinayet yoktur. Ekibi ile uyum içinde çalışırken Amerika'da gelen Asya da ekibe dahil olur. Asya gelişi Kaan'ın çalışma düzenini bozar. Kaan'la Asya arasında yaşanan gerginlikle zamanla tatlı sürtüşmelere dönüşür.


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.