Gülümse Yeter Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Gülümse Yeter Konusu, Gülümse Yeter Oyuncuları, Gülümse Yeter Hikayesi, Gülümse Yeterin Oyuncu Kadrosu, Gülümse Yeter Nerede Çekiliyor, Gülümse Yeter Hangi Hastanede Çekiliyor

Show Tv'ye yaza hız kesmeden hazırlanmaya devam ediyor. Son dizisinin de sezona girmesiyle birlikte yaz akşamlarının boş kalmasına fırsat kalmadan Gülümse Yeter adlı dizinin sahipliğini üstlendi. Gülümse Yeter dizisinin yapımcılığı MF yapıma aittir. Başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Pamir Pekin, Erkan Sever, Sermet Yeşil, Evrim Doğan, Uğur Kurul ve Aslı Altaylar yer alıyor. Genç ve usta oyuncuları bir arada toplayan projede yakışıklı ve güzel isimler dikkaeti çekti.

Gülümse Yeter Konusu


Dizinin içeriği daha çok komedi içeriyor. Yaza komedi dizisi olarak girip hem aşk hem dram hem de hayatın gerçeklerini bizlere yansıtacak bir hikayedir. Projenin yönetmenliğini Serdar Gözekli ve senaryosunu Banu Kiremitçi üstlendi. Gülümse Yeter bir aile dizi olacaktır. Dizinin çoğu kısımları hastanede çekilmektedir. Gülümse Yeter çok yakında yaz akşamlarında Show ekranında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Gülümse Yeter Oyuncuları 


Aslı Bekiroğlu Kimdir? Aslı Bekiroğlu 1996 doğumlu yani 19 yaşındadır. Güncel sosyal medya hesaplarında popülerlik kazanmış genç bir güzel olarak oyunculuğa başlamıştır. Vine çekerek ve instagram hesabından paylaşımlar yaparak sempatisiyle halkın beğenisi kazanmayı başarmıştır. Bu başarısı ilerledikçe ve tanınırlığı arrtıkça yönetmenlerin de dikkatini çekerek oyunculuğa adım atmıştır. Aslı Bekiroğlu İtalya lisesi mezunudur. Bahçeşehir Üniversitesinde Beslenme ve Diyet bölümünde öğrenimine devam etmektedir. İlk reklam filmleriyle ekranlarda görünen güzel ve sempatik oyuncu daha sonrasında Beni Böyle Sev dizisinde ufak roller aldı. Ardından Mutluluk dizisinde oynamasına rağmen dizi uzun soluklu olamadığından bu deneyimi de kısa sürmekle kaldı. Çok yakında Gülümse Yeter dizisinde yer alacaktır.

Yılmaz Kunt Kimdir? Yılmaz Kunt 1994 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. 2015 yılında Best Model'e katılmıştır. Yarışmada 1.lik derecesine layık görülmüş ve yakışıklığı da modelliğini desteklediği için dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış. Daha öncesinde anlaşma yaptığı dizinin iptal edilmesiyle oyunculuğa tam olarak başlayamamıştır. 22 yaşında olan yakışıklı model daha olgun bir görünüme sahip. İlk oyunculuk deneyimini Gülümse Yeter ile yapacak olan Yılmaz Kunt hazırlıklara devam ediyor.Yılmaz Kunt 80 kilo ve 1.89 boyundadır. Yılmaz Kunt'u sevgilisi Yağmut Ayrık'tır.

Pamir Pekin Kimdir? Pamir Pekin 1979 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Ekonometri bölümü mezunudur. Daha sonrasında oyunculuğa olan ilgisine kayıtsız kalamamıştır. Yakışıklılığıyla ve fiziğiyle kızların gözdesi olan oyuncu fazlaca karizmatik bulunuyor. Hava Meydanı, Parmaklıklar Ardında, Keskin Bıçak, Lale Devri, Muhteşem Yüzyıl ve Güzel- Çirkin gibi birçok dizide önemli rolleri canlandırmıştı. Son zamanlarda ekranlarda gördüğümüz projesi ise İlişki Durumu Karışık olmuştu dizi başarılı başlamasına rağmen final yapmıştı. Kısa bir aradan sonra Gülümse Yeter dizisinde yer alma karar aldı.


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.