Bodrum Masalı Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Kanal D yaz sezonuna yeni bir diziyle giriş yapmaya devam ediyor. Bodrum Masalı çok yakında Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Bodrum Masalı oyuncuları arasında Hilmicem İntepe, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Toprak Sağlam, Dilan Çiçek, Serhan Onat, Bora Cengiz, Kaan Çakır, Ebru Unurtan, Yener Gürsoy, Ezgi Şenler, Serel Yeleli, Zehra Yılmaz gibi hem genç hem yakışıklı hem de tecrübeli olmak üzere çeşitli yeteneklerde insanlar yer alıyor. Gençlere fırsat veren ve kadroya dahil eden yapımcılar onlara örnek olması için Şevval Sam Timuçin Esen gibi isimleri de eklemeyi ihmal etmedi.

Bodrum Masalı Konusu


Dizinin yapımcılığını TMC grubu üstlendi. Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin yer alıyor. Bodrum Masalı Dizi Müziklerini ise Cem Özkan üstlendi. Bodrum Masalı Konusu ise varlıklı bir adamın hırslarından başlıyor. Adam karısı ve çocuklarıyla çok şatafatlı bir hayat yaşamaktadır. Otellere sahip olan adamın Bodrum'da sürdürdüğü gizli bir aşkı vardır ne yazık ki bunun ortaya çıkması bir iflas sonucu olur. İflas sonucunda ailenin elinde eskiden kalma bir otelin yarı hissesinden başka hiçbir şey yoktur. Aile mecburen Bodrum'a gitmek zorunda kalır. Otelin diğer yarısı önceden tartışmalı ve sorunlu olduğu bir kişiye aittir. Önceden hep tatil için geldikleri Bodrum bu sefer onlara başka yüzünü gösterecektir.

Bodrum Masalı Oyuncuları


Alperen Duymaz (Bodrum Masalı Ateş) Kimdir? Alperen Duymaz Acı Aşk dizisiyle oyunculuğa başlamış ve ün kazanmıştır. 1992 yılında Ankara'da doğmuştur. Üniversite hayatını da Ankara'da devam ettirerek Hacettepe'ye gitmiştir. Konservatuar mezunudur. Yakışıklı oyuncu Ocak ayında doğmuştur. 72 kilodur ve 1.83 boyundadır. Alperen Duymaz diğer dizisinde olduğu gibi yine bir TMC yapım projesiyle kanal d ekranlarında olacak.

Toprak Sağlam (Bodrum Masalı Gözde) Kimdir? Toprak Sağlam 9 Ekim 1985 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul doğumludur. Tiyatro bölümünden birincilikle mezun olmuştur. Tiyatronun yanında gitar ve halk oyunlarıyla da ilgilenmiştir. Osmanlı Tokadı Böyle Bitmesin ve Kara Ekmek dizilerinde yer almıştır. Bunların yanında kliplerde de oynamıştır. Toprak Sağlam yakında kanal d ekranlarında olacak.


Serhan Onat (Bodrum Masalı Uzay) Kimdir? Serhan Onat 1994 yılında doğmuştur. Anadolu Üniversitesi Tiyatro bölümünde okumaktadır. Öğrenimi sırasında oyunculuk alanında deneyimler kazanmayı hedeflemiştir. Serhan Onat deneyimsiz olmasına rağmen çok büyük bir projede yer alma şansı yakalamıştı ve Muhteşem Yüzyıl'da Şehzade Murat olmuştu. Bu deneyiminden sonra da oyunculuk konusunda gelişmek istemiştir.

Dilan Çiçek Deniz (Bodrum Masalı Su) Kimdir? Dilan Çiçek Deniz 1995 yılında Sivas'ta doğmuştur.Güzellik yarışmasında derece almıştır. 15 yaşından itibaren şiire ilgi duymuş ve şiir kitabı yazmıştır.Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Ebru karakterini canlandırmıştı.İstanbul'da yaşıyor ve oyunculukla ilgili çalışmalar yapmaktadır. Dilan Çiçek Deniz'in boyu 1.78'dir. Ege Üniversitesi Çeşme Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulunda öğrenim görmektedir.

Bodrum Masalı Dizisi Nerede Çekiliyor


Bodrum Masalı dizisi Bodrum'a çok yakın bir yer olan Turgutreis'te çekiliyor. Dizinin çekildiği otel ve oyuncuların yaşdığı evler de Turgutreis'te bulunuyor. 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.