Seviyor Sevmiyor Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Seviyor Sevmiyor dizisi oyuncuları. Seviyor Sevmiyor dizisi konusu ve hikayesi. Seviyor Sevmiyor dizisi nerde çekiliyor?
 
Güzel oyuncu Zeynep Çamcı ATV'nin yeni dizisi Seviyor Sevmiyor'un başrolünde yer alıyor. Çok yakında başlayacak olan Seviyor Sevmiyor dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Büyük ilgi gören fragmanda Zeynep Çamcı ve diğer başrol oyuncusu Gökhan Alkan yer aldı.

Seviyor Sevmiyor dizisinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Aksel Bonfil ve Hakan Bonomo birlikte kaleme alıyor.


Seviyor Sevmiyor Oyuncuları


Seviyor Sevmiyor dizisinin oyuncu kadrosunda Beni Böyle Sev dizisi ile büyük başarı sağlayan Zeynep Çamcı, Kocamın Ailesi dizisi ile yıldızı parlayan Gökhan Alkan, güzel oyuncu Gonca Sarıyıldız ve Yiğit Kirazcı gibi isimler yer alıyor.

Zeynep Çamcı - Deniz
Gökhan Alkan - Yiğit
Gonca Sarıyıldız - İrem
Yiğit Kirazcı - Tuna
Zeynep Tuğçe Bayat - BuketSeviyor Sevmiyor Konusu


Zeynep Çamcı Seviyor Sevmiyor dizisinde çocukluk aşkını unutamayan saf masum bir aşık olan Deniz'i canlandırıyor. Yıllar sonra tekrar karşılaştığı çocukluk aşkı Yiğit  ile Deniz arasında yaşanacak olan olaylar esprili bir şekilde ekrana taşınacak.
Seviyor Sevmiyor Nerde Çekiliyor?


Seviyor Sevmiyor dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Diğer yazlık diziler küçük kasaba ve sahil kenarlarında yapılırken Seviyor Sevmiyor dizisinin çekimleri İstanbul'da yapılıyor. Dizinin çekim mekanları hakkında ise henüz net bir bilgi yok. Detaylı bilgiyi önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşmayı umuyoruz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.